Imię i nazwisko ucznia |
Klasa |
Nazwa konkursu/organizator/
szczebel
|
Miejsce/tytuł |
Opiekun |
Marcin Gruntmejer
Jakub Suchoparski
Amelia Czekałowska
Zuzanna Zadrożna
Amelia Czekałowska
|
IIIei |
wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym Kangur
konkurs powiatowy „Opowiem Ci bajkę wierszem ,bądź prozą”.
konkurs międzyszkolny Ciechanów moja mała ojczyzna
|
wynik bardo dobry
wyróżnienie
IV miejsce
|
W. Zaporowicz |
Julia Pajewska,
Agata Pniewska,
Filip Wudarski,
Karol Wojciechowski
|
IVa |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
|
wyróżnienie |
I. Kowalska |
Zofia Nicman |
IVb |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
|
III miejsce |
I. Kowalska |
Michalina Kaliszewska
Jakub Lisowski
Kinga Grabowska
Szymon Grzywiński
|
IVc |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
|
wyróżnienie
III miejsce
|
E. Czajkowska |
Nadia Lesińska |
IVd |
Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Organizowanej przez Szkołę Podstawową w Gumowie |
wyróżnienie |
A. Burszewska |
Marta Skibińska
Magdalena Przytarska
Alicja Waśniewska
Emilia Prusińska
|
Va |
Powiatowy konkurs piosenki angielskiej
Festiwal Piosenki o Zdrowiu organizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie
Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowany przez PCKiS w Ciechanowie
XXXI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pisanki , Kraszanki ,Palmy ‘’
Organizator : CKiSz Ciechanów
|
I miejsce
II miejsce
III miejsce
równorzędna nagroda
|
I. Kołakowska
A. Burszewska
A. Burszewska
H. Długołęcka
|
Mateusz Morawski
Jakub Kwiatkowski
Przemysław Pawlicki
Zespół ,,La-Ti- Do’’
Aleksandra Sepczyńska
Natalia Wudarska
Hubert Lubecki
Damian Borczak
Karolina Zbrzezna
Aleksandra Sepczyńska
Natalia Wudarska
Hubert Lubecki
Maja Chylińska
Alicja Waśniewska
|
Vb |
Mistrzostwa Rejonu w indywidualnych biegach przełajowych Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych
Mazowieckie Igrzyska Dzieci w indywidualnych biegach przełajowych
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
wojewódzki konkurs plastyczny "Odetchnij- Czyste Mazowieckie"
XLI konkurs plastyczny „Przyroda - Twój Przyjaciel” z tematem wiodącym „Mieszkańcy Ekosystemów Wodnych" /regionalny/Liga Ochrony Przyrody Okręg w Płocku, Miejski Ogród Zoologiczny/,
zespoł ,,La-Ti- Do’’ Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018Organizator: CKiSZ Ciechanów
zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018
Organizator: Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów
Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Mój wymarzony strój’’ pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów
Miejski Konkurs Plastyczny ,,Stop cyberprzemocy’’ Organizator Szkoła Podstawowa nr 4
|
V miejsce
V miejsce
XXVII miejsce
wyróżnienie
I miejsce
I miejsce
III miejsce
wyróżnienie
I miejsce
wyróżnienie
|
Z. Czajkowski
E. Czajkowska
M. Górska
A. Naworska
H. Długołęcka
H. Długołęcka
H. Długołęcka
H. Długołęcka
|
Jakub Laskowski
Mikołaj Welenc
Kacper Nasierowski
Jakub Sosiński
|
Vc |
Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
|
10 miejsce
wyróżnienie
|
Z. Czajkowski
E. Czajkowska
|
Marta Nasierowska |
Vd |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
|
II miejsce |
I. Gronczewska |
Piotr Kwieciński, Artur Kruk, Dawid Lipiński, Adam Tarnowski, Mikołaj Tokarski, Jakub Laskowski, Maciej Wójcicki, Patryk Dudczak, Szymon Krośnicki, Szymon Komorowski, Artur Kuczyński, Jakub Lisowski |
IV - VI |
Mazowieckie Igrzyska Dzieci Mistrzostwa Rejonu Mistrzostwa Powiatu organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy
Piłka Ręczna
|
V miejsce
I miejsce
I miejsce
|
Z. Czajkowski |
Olga Kosewska
Anna Stawińska
|
VIa |
międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji angielskiej |
I miejsce
II miejsce
|
I. Kołakowska |
Krystian Celmer |
VIb |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
|
wyróżnienie |
E. Kamińska |
Szymon Mydlarz
Justyna Brzeszkiewicz
Jakub Skierkowski
|
VIIb |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
międzyszkolny konkurs " Stop cyberprzemocy"
XLI konkurs plastyczny „Przyroda - Twój Przyjaciel” z tematem wiodącym „Mieszkańcy Ekosystemów Wodnych" /regionalny/Liga Ochrony Przyrody Okręg w Płocku, Miejski Ogród Zoologiczny/,
zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018Organizator: Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów
|
wyróżnienie
wyróżnienie
III miejsce
|
E. Kamińska
M. Górska
M.Nowakowska
H. Długołęcka
|
Anna Wysocka |
VIIc |
zespoł ,,La-Ti- Do’’ Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018
zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018
Powiatowy Konkurs Piosenki ,,English song’’ 22 maj 2018
|
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
|
H. Długołecka |
zespół piłki ręcznej Piotr Cywiński, Kacper Jóźwiak, Adrian Kamiński, Maciej Karwowski, Szymon Kołpaczyński, Bartłomiej Korczak, Michał Mach, Adam Naszkowski, Dominik Smoliński,
Adam Szawłowski,
Damian Szniter,
Kacper Tartas, Jaku Tokarski,
Dominik Wójcicki
|
|
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży - 21-23 V Płock Mistrzostwa Rejonu Mistrzostwa Powiatu organizatorem wszystkich zawodów Szkolny Związek Sportowy
Piłka Ręczna
|
IV miejsce
I miejsce
I miejsce
|
Z. Czajkowski |
Joanna Sadowska
|
IIa |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
|
wyróżnienie |
E. Czajkowska |
Adam Szawłowski Adam Naszkowski
Damian Szniter
Kacper Jóżwiak, Adrian Kamiński, Maciej Karwowski, Szymon Kołapczyńsk Ewa Świątek
|
IIb |
Mistrzostwa Powiatu w koszykówce organizator Szkolny Związek Sportowy
XXXI Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Karta Świąteczna” Organizator :CKiSz Ciechanów
|
II miejsce
równorzędna nagroda
|
Z. Czajkowski
H. Długołecka
|
Dariusz Napiórkowski
Karol Bugajewski
Zespół ,,La-Ti- Do’’
Karol Bugajewski
Aleksander Hernik
|
IIc |
Eliminacje Powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie i Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie
zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018Organizator: Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów
|
I miejsce
I miejsce
|
N.Grabowicz
H. Długołecka
|
Kacper Kawecki
Ewa Julia Kowalska
Ewa Julia Kowalska Marta Blekicka
Ewa Julia Kowalska i Julia Ignatowska kl VIIc
Ewa Julia Kowalska
Kowalska Ewa Julia
|
IIIa |
Eliminacje Powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie i Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie
XXVI Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK/krajowy/Polski Czerwony Krzyż
XV Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej/okręgowy/Zarząd Okręgu LOP w Płocku
Konkurs Powiatowy "Z Przyrodą na Ty"/powiatowy/SSP STO i Zarząd Okręgu LOP w Płocku
Konkurs Powiatowy "Z Przyrodą na Ty"/powiatowy/SSP STO i Zarząd Okręgu LOP w Płocku
Konkursu Chemicznego -Mazowieckie Kuratorium Oświaty
|
I miejsce
I miejsce
Finalista
III miejsce zespołowo
III miejsce
finalistka
|
N. Grabowicz
M. Nowakowska
M. Nowakowska
M. Nowakowska
M. Nowakowska
I. Gronczewska
|
Julia Ignatowska,
Filip Grodecki,
Wiktor Pokrzywnicki, Karol Bugajewski,
Dariusz Napiórkowski, Aleksander Wachnik, Sebastian Nawotczyński, Kacper Reszka,
Piotr Dusiński,
|
uczniowie gimnazjum |
konkurs przyrodniczy "Świat wolny od zanieczyszczeń plastikiem"/międzyszkolny/Zarząd Oddziału LOP w Ciechanowie |
I miejsce zespołowo |
M. Nowakowska
Z. Czajkowski
M. Stępień
|
Łukasz Świątek opiekun
Zespół ,,La-Ti- Do’’Julia Czyżyk
|
IIIb |
Olimpiada historyczna - organizator I LO im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie
zespoł ,,La-Ti- Do’’ Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018
|
I miejsce
wyróżnienie
|
L. Symołon
H. Długołęcka
|
Karol Bugajewski
Julia Nicman
Julia Czyżyk
Jakub Tokarski
Daria Szczecińska
|
IIIc |
''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie
XV Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej/okręgowy/Zarząd Okręgu LOP w Płocku
zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018Organizator: Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów
Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Mój wymarzony strój’’ pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów
Organizator :Stowarzyszenie na rzecz nauki zawodu w Ciechanowie
|
III miejsce
finalista
|
E. Czajkowska
M. Nowakowska
H. Długołecka
|
Damian Biliński
Maria Olszewska
Aleksandra Krypiak
Dorota Godlewska
Damian Bilinski
|
IIId |
najwyższy wynik (79,25 pkt) w szkole spośród uczestników klas trzecich w naszej szkole w Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny 2018
Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Mój wymarzony strój’’ pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów
Organizator :Stowarzyszenie na rzecz nauki zawodu w Ciechanowie
|
najwyższy wynik
równorzędne nagrody
|
I. Gronczewska
H. Długołecka
|
Szczególne osiągnięcia:
III miejsce dla zespołu ,,La-Ti- Do’’ w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018
Wyróżnienie dla zespołu ,,La-Ti-Do’’ w Powiatowym Konkursie Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018
Promocja szkoły w mieście i województwie
- Udział chóru w Galowym Koncercie Piosenki Patriotycznej ,,Pokolenia dla Niepodległej'' zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Ciechanowie i przy współpracy z Komendą Hufca ZHP Ciechanów 26.04.2018r.
- Występy chóru w programie artystycznym ,,Nasza niepodległa’’ z okazji dnia Dziecka dla dzieci z mazowieckich szkół podstawowych w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie ( 4.06.2018)
- Występ z zespołem i chórem w regionalnych warsztatach ,,Odetchnij! Czyste mazowieckie’’ pod patronatem Wojewody Mazowieckiego
- Koncert kolęd w wykonaniu chóru dla uczniów TPD w klubie studenckim ,,Zgrzyt’’ w Ciechanowie, ( grudzień 2017)
- Udział chóru w VII Mazowieckim Przeglądzie Chórów Nauczycielskich z okręgu Mazowsza, 26.09.2017
|
Krzysztof Małecki
I-m-ce Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej III-m-ce Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej II-m-ce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej -drużyny chłopców w składzie; Biliński Damian,Bochenek Kamil,,Lazarski Patryk,Jaworowski Adam, Reszka Kacper,Zajkowski Dominik,Borczak Damian,Tokarski Jakub, Rudziński Wiktor,Dąbrowski Mateusz. II-m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych IV-m ce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Drużyna w składzie:Biliński,Bochenek,Lazarski,Zajkowski,Borczak, Walczak,Rudziński,Zagrodzki,Kaczorek,Zieliński. BILIŃSKI DAMIAN: I-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Powiatu na dystansie 1500m, II-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Rejonu na dystansie1500m, X-m-ce w XXIII MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w BIEGU PRZEŁAJOWYM NA DYSTANSIE 1500m. ZAJKOWSKI DOMINIK: IV-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Powiatu na1500m, IV-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Rejonu na 1500m. II-m-ce w Mistrzostwach Rejonu w biegu na1500m, TOKARSKI JAKUB: Im-ce w MISTRZOSTWACH POWIATU w piłce ręcznej Im-ce w MISTRZOSTWACH REJONU w piłce ręcznej IV-m-ce na XXIII MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce ręcznej RUDZIŃSKI WIKTOR: IV-m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegu przełajowym na dystansie1500m, VI-m-ce w Mistrzostwach Rejonu w biegu przełajowym na dystansie1500m. UDZIAŁ w finałach XXIII MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w biegach przełajowych na dystansie 1500m, II-m-ce w biegu na 100m w mistrzostwach Rejonu i awans na finały MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ LA.
|