logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620799
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
388
1492
1880
24814
620799

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnym 2018//2019-

reprezentujących szkołę w mieście, powiecie, województwie, kraju i poza granicami

Sukcesy artystyczne

Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu/organizator Miejsce/tytuł Opiekun

Zespół

,,La-Ti -Do’’

W kategorii solistów:

Karolina Nowak

Anna Wysocka

Marta Skibińska

III b G

VIIIc

VI a

XIX Regionalny Konkurs Piosenki Turystycznej i Patriotycznej Ciechanów 2018r.

Organizator: PTSM Ciechanów

II miejsce

 

 

 

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Hanna Długołęcka

Magdalena Przytarska

Alicja Bastkowska

Przemysław Pawlicki

Maja Gałązka Weronika Czarnecka

VI a

VI b

VI b

VII c

VII c

Powiatowy XXXII Konkurs Plastyczny „ Karta Świąteczna i Szopka Bożonarodzeniowa’’

Ciechanów 2018r.

Organizator :CKiSz Ciechanów

równorzędne nagrody

Hanna Długołęcka

Marta Górska

Zespół

,,La-Ti-Do’’

  Finaliści XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Kazimierza Szwarlika w Będzinie finaliści Hanna Długołęcka

Zespół

,,La-Ti Do’’

 

4 statuetki ,,Sukces Artystyczny Roku 2018’’ za ogólnopolskie sukcesy w dziedzinie kultury wręczone przez Starostę Powiatu Ciechanowskiego Joannę Potocką- Rak podczas Gali Noworocznej 2019 w Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Występ uczniów w koncercie laureatów.

III miejsce w Ogólnopolskim Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej   Ciechanów 2018r

Hanna Długołęcka

Chór- uczniowie szkoły G i SP

Koncert chóru na rozdaniu nagród Prezesa Rady Ministrów dla szkół ponadgimnazjalnych w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze 2018r.

Organizator

Delegatura w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie

Promowanie szkoły w mieście Hanna Długołęcka
Chór – uczniowie szkoły  

Koncert chóru w programie artystycznym ,,100- lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w  Ciechanowie2018 r.

Promowanie szkoły w mieście Hanna Długołęcka
         
         
         

Chór – uczniowie szkoły

Zespół

,,La-Ti Do’’

G I SP

Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu chóru i absolwentów

W kawiarni artystycznej PCKiSz Ciechanów 2018 r.

Organizator:

Powiatowe centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie

Promowanie szkoły w mieście Hanna Długołęcka
         

Chór –uczniowie szkoły

Zespół

,,La-Ti Do’’

G I SP

Występ chóru i zespołu ,,La- Ti- Do’’

W Koncercie ,,Kolędowanie i nie tylko’’ w PCKISZ w Ciechanowie 2019 r.

Promowanie szkoły w mieście Hanna Długołęcka
         
         

Sukcesy sportowe

Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu/organizator Miejsce/tytuł Opiekun
   

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

klas VI

II miejsce Barbara Chełmińska
   

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

klas VII-VIII

IV miejsce Barbara Chełmińska
   

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

klas VI

III miejsce Zbigniew Czajkowski
    Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych klas V-VI I miejsce Barbara Chełmińska
    Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych klas V-VI IV miejsce Barbara Chełmińska
    Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych - Gimnazjum I miejsce Adam Nałęcz
    Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych - Gimnazjum V miejsce Adam Nałęcz
   

Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów

IX Wielobój Sportowy

I miejsce

w klasyfikacji miejskiej

 

Alekksandra

Lewandowska

Natalia

Jabłecka

Alicja

Bastkowska

VI

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

Barbara Chełmińska

Jakub

Laskowski

Jakub

Lisiewicz

VI

I miejsce

 

III miejsce

Zbigniew Czajkowski

Krzysztof Truszczyński

Aleksandra

Czernik

Zuzanna

Kuśmierkiewicz

V

II miejsce

 

III miejsce

Barbara Chełmińska

Dominik

Szafrański

Kacper

Kierzkowski

V

I miejsce

 

III miejsce

Łukasz Komorowski

Nikola

Kownacka

IV III miejsce Barbara Chełmińska

Aleksander

Przytarski

Maciej

Ropelewski

IV

I miejsce

 

III miejsce

Krzysztof Truszczyński

Łukasz Komorowski

 

 

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

reprezentujących szkołę w mieście, powiecie, województwie, kraju i poza granicami

 

 

Imię i nazwisko ucznia Klasa

Nazwa konkursu/organizator/

szczebel

Miejsce/tytuł Opiekun

Rogalska Weronika

 

Oliwia Silska

IVb

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych-SZS

X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

III miejsce w powiecie

 

III miejsce

B. Chełmińska

B. Chełmińska

Aleksandra Grabowska IVb

XIX Regionalny Przegląd Piosenki Turystycznej

udział A. Burszewska

Bastkowska Maja, Ozdarska Amelia

Ola Czernik

IVc

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych-SZS

X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

III miejsce w powiecie

B. Chełmińska


B. Chełmińska

Szymon Komorowski

Artur Kuczyński

Jakub Lisowski

IVc

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców kl V-VI

(Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy)-  POWIAT

I miejsce i awans do następnego szczebla Z. Czajkowski
Kołpaczyńska Maja, IVd

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych-SZS

X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

III miejsce w powiecie B. Chełmińska
Nadia Lesińska IVd

XIX Regionalny Przegląd Piosenki Turystycznej

II miejsce A. Burszewska

Kownacka Weronika

Kownacka Weronika

IVe

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych-SZS

X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

III miejsce w powiecie

 

I miejsce

B. Chełmińska

B. Chełmińska

Magda Przytarska

Magda Przytarska

Amelia Kazimierska

Va

1.Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych-SZS

2.Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych SZS

3.X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

II miejsce w powiecie

IV miejsce w rejonie

II miejsce

IV miejsce w mieście

B. Chełmińska

B. Chełmińska

B. Chełmińska

Oliwier Skibiński Va

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców kl V-VI

Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy - POWIAT

VIII miejsce Z. Czajkowski
Magdalena Przytarska Va

XXXI Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Karta Świąteczna”

Organizator :CKiSz Ciechanów

równorzędna nagroda H. Długołęcka

Marta Skibińska

Marta Skibińska, Oliwier Skibiński, Joanna Łepek

Va

XIX Regionalny Przegląd Piosenki Turystycznej

XIX Regionalny Przegląd Piosenki Turystycznej

Wyróżnienie

II miejsce

A. Burszewska

A. Burszewska

Alicja Bastkowska

Dominika Łuczak

Przemysław Pawlicki

Przemysław Pawlicki

Vb

Konkurs powiatowy „Karta świąteczna”CKiSZ

Konkurs powiatowy „Karta świąteczna”CKiSZ

Konkurs wojewódzki „Odetchnij ! Czyste Mazowieckie”

Powiatowy konkurs „ Ciechanowiak bezpieczny cały rok”- Komeda Policji

Nagroda równorzędna

 

Nagroda równorzędna

 

I miejsce

 

I miejsce

M. Górska

Emila Romanowska, Ola Lewandowska

Ola Lewandowska

Vb

1.Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych-SZS

2.Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych SZS

3.X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

II miejsce w powiecie

IV miejsce w rejonie

III miejsce

B. Chełmińska

B. Chełmińska

B. Chełmińska

Mateusz Morawski Vb

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców kl V-VI

Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy - POWIAT

VIII miejsce Z. Czajkowski
Przemek Pawlicki Vb

XL edycja konkursu       "Przyroda- Twój Przyjaciel" z tematem wiodącym w 2017r. "Rośliny i zwierzęta chronione Mazowsza"- Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku- zasięg Okręg Płocki- kilka powiatów

I miejsce A. Naworska

Jakub Laskowski

Jakub Laskowski

Kasper Nasierowski

Mikołaj Welenc

Maciej Wójcicki

Vc

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców kl V-VI

(Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy)-  POWIAT

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców kl V-VI

Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy - POWIAT

I miejsce i awans do następnego szczebla

 

VIII miejsce

Z. Czajkowski

 

Z. Czajkowski

Magdalena Falęta Vc Konkurs plastyczny „Bezpieczny pieszy”

I miejsce

Prezydent Miasta Ciechanów

B. Kleniewska
Natalia Jabłecka Vd

1.Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych -SZS

2.Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych SZS

3.X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

II miejsce w powiecie

IV miejsce w rejonie

IV miejsce

B. Chełmińska

B. Chełmińska

B. Chełmińska

Patryk Dudczak Vd

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców kl V-VI

(Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy)-  POWIAT

I miejsce i awans do następnego szczebla Z. Czajkowski
Marta Tomaszewska VIa

Konkurs powiatowy „Karta świąteczna”CKiSZ

Nagroda równorzędna M. Górska

Magda Naszkowska, Ania Stawińska, Daria Kownacka

Magda Naszkowska, Ania Stawińska, Daria Kownacka

Marta Tomaszewska, Maja Susek, Ania Tobolska, Daria Kownacka

Wiktoria Szweda, Daria Kownacka, Marta Tomaszewska, Anna Tobolska, Maja Susek

VIa

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych-SZS

Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych SZS

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju SZS

 

4 Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt SZS

II miejsce w powiecie

IV miejsce w rejonie

IV miejsce

 

IV miejsce powiat

B. Chełmińska

 

B. Chełmińska

 

B. Chełmińska

 

 

B. Chełmińska

Dominika Łuczak,

Alicja Bastkowska     

XXXI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” PCKiSz w Ciechanowie nagroda M. Górska

Piotr Kwieciński

Artur Kruk

Dawid Lipiński

Jan Romanowski

VIa

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców kl V-VI

(Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy)-  POWIAT

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców kl V-VI

Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy - POWIAT

I miejsce i awans do następnego szczebla

 

VIII miejsce

Z. Czajkowski

 

Z. Czajkowski

Anna Stawińska, Wiktoria Grabowska, Olga Kosewska VIa XIX Regionalny Przegląd Piosenki Turystycznej II miejsce A. Burszewska

Olga Kosewska

Anna Stawińska

VIa XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Romantycznej

III miejsce

wyróżnienie

M. Włodarska

Klaudia Potyrała, Asia Wardziak, Maja Szafrańska)

Klaudia Potyrała, Asia Wardziak, Maja Szafrańska

Joanna Wardziak, Wiktoria Chojnacka, Maja Szafrańska, Klaudia Potyrała

Maja Szafrańska, Joanna Wardziak, Klaudia Potyrała, Wiktoria Chojnacka

Wiktoria Chojnacka

VIb

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych -SZS

Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych SZS

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju SZS

 Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt SZS

 X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

II miejsce w powiecie

 

 IV miejsce w rejonie

 

 IV miejsce w rejonie

 

 

IV miejsce powiat

 

 

I miejsce w mieście

B. Chełmińska

 

B. Chełmińska

 

B. Chełmińska

 

B. Chełmińska

 

B. Chełmińska

Weronika Czarnecka VIc

X Jubileuszowy Turniej w Wieloboju Sportowym o Puchar Prezydenta Miasta

I miejsce w mieście B. Chełmińska
Mikołaj Tokarski VId

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców kl V-VI

(Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy)-  POWIAT

I miejsce i awans do następnego szczebla Z. Czajkowski

Julia Ignatowska

Marta Dzilińska

Kacper Nieciecki

VIIc

Konkurs powiatowy „Karta świąteczna”CKiSZ

Powiatowy konkurs

„ Ciechanowiak bezpieczny cały rok”- Komeda Policji

Nagroda równorzędna

II miejsce

III miejsce

M.Górska
Anna Wysocka VIIc

XIX Regionalny Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Organizator: PTSM Ciechanów

I miejsce H. Długołęcka

Katarzyna Burszewska

Natalia Zabielska

IIa

Mazowiecki Kurator Oświaty, konkurs polonistyczny - etap szkolny, etap rejonowy

Mazowiecki Kurator Oświaty, konkurs polonistyczny - etap szkolny

 

J. Holm

J. Holm

Piotr Cywiński

Kacper Jóźwiak

Adrian Kamiński

Maciej Karwowski

Szymon Kołpaczyński

Bartłomiej Korczak

Michał Mach

Adam Naszkowski

Dominik Smoliński

Adam Szawłowski

Damian Szniter

Kacper Tartas

Dominik Wójcicki

IIb

Mistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej chłopców dla klVII/Gimnazjum / Ciechanowski Szkolny Związek Sportowy / POWIAT

Turniej Piłki Ręcznej “O Buławę Hetmańską” w Zamościu

organizator- MKS Padwa Zamość.  turniej w którym brało udział 12 zespołów z Polski południowo- wschodniej

XXIX Mikołajowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików w piłce ręcznej w Ciechanowie

CKS Jurand Ciechanów

W turnieju brało udział 12 zespołów z całej Polski

I miejsce i awans do następnego szczebla

 

V miejsce

 

II miejsce

Z. Czajkowski

 

 

Z. Czajkowski

 

Z. Czajkowski

Ewa Świątek IIb

XXXI Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Karta Świąteczna”

Organizator :CKiSz Ciechanów

równorzędna nagroda H. Długołęcka
Maria Smoleńska IIc

Mazowiecki Kurator Oświaty, konkurs polonistyczny - etap szkolny, etap rejonowy, etap wojewódzki (16. 02. 2018)

  J. Holm

Zespół ,,La-Ti- Do’’

Maria Smoleńska

Karol Bugajewski

Aleksander Hernik

IIc

XIX Regionalny Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Organizator: PTSM Ciechanów

I miejsce H. Długołęcka

Ewa Julia Kowalska

Marta Blekicka

Katarzyna Janicka

Julia Tyjeńska

Karina Ziemińska

IIIa

Mazowiecki Kurator Oświaty, konkurs polonistyczny -   etap szkolny, etap rejonowy, etap wojewódzki (16. 02. 2018)

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Romantycznej

Ciechanowskie Dyktando o Pióro prof. Bralczyka

Mazowiecki Kurator Oświaty, konkurs polonistyczny -   etap szkolny, etap rejonowy

XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Romantycznej;

Ciechanowskie Dyktando o Pióro prof. Bralczyka

Mazowiecki Kurator Oświaty, konkurs polonistyczny

Ciechanowskie Dyktando o Pióro prof. Bralczyka

wyróżnienie

etap szkolny

J. Holm

J. Holm

J. Holm

J. Holm

J. Holm

Ewa Julia Kowalska IIIa

Konkurs Chemiczny MSCDN

Konkurs Biologiczny/Mazowiecki Kurator Oświaty  

XXVI Ogólnopolska Olimpiada              

Promocji Zdrowego Stylu Życia                                                     PCK Zarząd Główny

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

I miejsce etap                                       rejonowy                         laureat

          

I. Gronczewska

M. Nowakowska

M. Nowakowska

Zespół ,,La-Ti- Do’’

Julia Czyżyk

IIIb

Regionalny Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Organizator: PTSM Ciechanów

I miejsce H. Długołęcka

Julia Nicman

Maja Chylińska

IIIc

Konkurs polonistyczny

VII w Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Jan Paweł II - przyjaciel młodych'' Płock

II etap

I miejsce 

M. Włodarska

Alicja Laskowska IIId

Konkurs Programu Stypendialnego „Inwestycja w region w młodzież” Cedrob S.A

Stypendium Sportowe Urzad Miasta Ciechanów

laureat

stypendysta

M. Nowakowska

3 statuetki ,,Sukces Artystyczny Roku 2017’’ za ogólnopolskie sukcesy w dziedzinie kultury dla uczniów i absolwentów naszej szkoły  wręczone przez starostę podczas XXVIII Koncertu Noworocznego ,,Gala  2018’’, który odbył się 13.01 w PCKiSz Statuetka ,,Sukces Artystyczny Roku’’

Zespół wokalny ,,La-Ti- Do'' w składzie  Natalia Godlewska, Julia Zajkowska, Aleksandra Wenda zdobył  III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej

( opiekun Hanna Długołęcka)

 Statuetka ,,Sukces Artystyczny Roku’’

Julia Zajkowska I nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej

( opiekun Hanna Długołęcka)

Statuetka  ,,Sukces ,,Sukces Artystyczny Roku’’

uczennicy III klasy gimnazjalnej opiekun Hanna Długołęcka

 

Osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

reprezentujących szkołę w mieście, powiecie, województwie, kraju i poza granicami

 

Imię i nazwisko ucznia Klasa

Nazwa konkursu/organizator/

szczebel

Miejsce/tytuł Opiekun

Marcin Gruntmejer

Jakub Suchoparski

Amelia Czekałowska

Zuzanna Zadrożna

Amelia Czekałowska

IIIei

wynik bardzo dobry w konkursie matematycznym Kangur

konkurs powiatowy „Opowiem Ci bajkę wierszem ,bądź prozą”.

konkurs międzyszkolny Ciechanów moja mała ojczyzna

wynik bardo dobry

wyróżnienie

IV miejsce

W. Zaporowicz

Julia Pajewska,

Agata Pniewska,

Filip Wudarski,

Karol Wojciechowski

IVa

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

wyróżnienie I. Kowalska
Zofia Nicman IVb

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

III miejsce I. Kowalska

Michalina Kaliszewska

Jakub Lisowski

Kinga Grabowska

Szymon Grzywiński

IVc

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

wyróżnienie

III miejsce

E. Czajkowska
Nadia Lesińska IVd Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Organizowanej przez Szkołę Podstawową w Gumowie wyróżnienie A. Burszewska

Marta Skibińska

Magdalena Przytarska

Alicja Waśniewska

Emilia Prusińska

Va

Powiatowy konkurs piosenki angielskiej

Festiwal Piosenki o Zdrowiu organizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowany przez PCKiS w Ciechanowie

XXXI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pisanki , Kraszanki ,Palmy ‘’

Organizator : CKiSz Ciechanów

I miejsce

II miejsce

III miejsce

równorzędna nagroda

I. Kołakowska

A. Burszewska

A. Burszewska

H. Długołęcka

Mateusz Morawski

Jakub Kwiatkowski

Przemysław Pawlicki

Zespół ,,La-Ti- Do’’

Aleksandra Sepczyńska

Natalia Wudarska

Hubert Lubecki

Damian Borczak

Karolina Zbrzezna

Aleksandra Sepczyńska

Natalia Wudarska

Hubert Lubecki

Maja Chylińska

Alicja Waśniewska

Vb

Mistrzostwa Rejonu w indywidualnych biegach przełajowych
Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

Mazowieckie Igrzyska Dzieci w indywidualnych biegach
przełajowych

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

wojewódzki konkurs plastyczny "Odetchnij- Czyste Mazowieckie"

XLI konkurs plastyczny „Przyroda - Twój Przyjaciel” z tematem wiodącym „Mieszkańcy Ekosystemów Wodnych" /regionalny/Liga Ochrony Przyrody Okręg w Płocku, Miejski Ogród Zoologiczny/,

zespoł ,,La-Ti- Do’’ Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018Organizator: CKiSZ Ciechanów

zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018

Organizator: Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Mój wymarzony strój’’ pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów

Miejski Konkurs Plastyczny ,,Stop cyberprzemocy’’ Organizator Szkoła Podstawowa nr 4

V miejsce

V miejsce

XXVII miejsce

wyróżnienie

I miejsce

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

I miejsce

wyróżnienie

Z. Czajkowski

E. Czajkowska

M. Górska

A. Naworska

H. Długołęcka

H. Długołęcka

H. Długołęcka

H. Długołęcka

Jakub Laskowski

Mikołaj Welenc

Kacper Nasierowski

Jakub Sosiński

Vc

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

10 miejsce

wyróżnienie

Z. Czajkowski

E. Czajkowska

Marta Nasierowska Vd

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

II miejsce I. Gronczewska
Piotr
Kwieciński, Artur Kruk, Dawid Lipiński, Adam Tarnowski, Mikołaj
Tokarski, Jakub Laskowski, Maciej Wójcicki, Patryk Dudczak, Szymon
Krośnicki, Szymon Komorowski, Artur Kuczyński, Jakub Lisowski
IV - VI

Mazowieckie Igrzyska Dzieci
Mistrzostwa Rejonu
Mistrzostwa Powiatu
organizatorem zawodów jest Szkolny Związek Sportowy

Piłka Ręczna

V miejsce

I miejsce

I miejsce

Z. Czajkowski

Olga Kosewska

Anna Stawińska

VIa międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji angielskiej

I miejsce 

II miejsce

I. Kołakowska
Krystian Celmer VIb

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

wyróżnienie E. Kamińska

Szymon Mydlarz

Justyna Brzeszkiewicz

Jakub Skierkowski

VIIb

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

międzyszkolny konkurs " Stop cyberprzemocy"

XLI konkurs plastyczny „Przyroda - Twój Przyjaciel” z tematem wiodącym „Mieszkańcy Ekosystemów Wodnych" /regionalny/Liga Ochrony Przyrody Okręg w Płocku, Miejski Ogród Zoologiczny/,

zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018Organizator:   Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów

wyróżnienie

wyróżnienie

III miejsce

E. Kamińska

M. Górska

M.Nowakowska

H. Długołęcka

Anna Wysocka VIIc

zespoł ,,La-Ti- Do’’ Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018

zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018

Powiatowy Konkurs Piosenki ,,English song’’ 22 maj 2018

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

H. Długołecka

zespół piłki ręcznej
Piotr Cywiński, Kacper Jóźwiak, Adrian Kamiński, Maciej Karwowski,
Szymon Kołpaczyński, Bartłomiej Korczak, Michał Mach, Adam Naszkowski,
Dominik Smoliński,

Adam Szawłowski,

Damian Szniter,

Kacper Tartas,
Jaku Tokarski,

Dominik Wójcicki

 

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży - 21-23 V Płock
 Mistrzostwa Rejonu
Mistrzostwa Powiatu
organizatorem wszystkich zawodów Szkolny Związek Sportowy

Piłka Ręczna

IV miejsce

I miejsce

I miejsce

Z. Czajkowski

Joanna Sadowska

IIa

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

wyróżnienie E. Czajkowska

Adam Szawłowski Adam Naszkowski

Damian Szniter

Kacper Jóżwiak,
Adrian Kamiński, Maciej Karwowski, Szymon Kołapczyńsk

Ewa Świątek

IIb

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce
organizator Szkolny Związek Sportowy

XXXI Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Karta Świąteczna” Organizator :CKiSz Ciechanów

II miejsce

równorzędna nagroda

Z. Czajkowski

H. Długołecka

Dariusz Napiórkowski

Karol Bugajewski

Zespół ,,La-Ti- Do’’

Karol Bugajewski

Aleksander Hernik

IIc

Eliminacje Powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie i Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie

zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018Organizator:   Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów

I miejsce

I miejsce

N.Grabowicz

H. Długołecka

Kacper Kawecki

Ewa Julia Kowalska

Ewa Julia Kowalska Marta Blekicka

Ewa Julia Kowalska i Julia Ignatowska kl VIIc

 

Ewa Julia Kowalska

Kowalska Ewa Julia

IIIa

Eliminacje Powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie i Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK/krajowy/Polski Czerwony Krzyż

XV Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej/okręgowy/Zarząd Okręgu LOP w Płocku

Konkurs Powiatowy "Z Przyrodą na Ty"/powiatowy/SSP STO i Zarząd Okręgu LOP w Płocku

Konkurs Powiatowy "Z Przyrodą na Ty"/powiatowy/SSP STO i Zarząd Okręgu LOP w Płocku

Konkursu Chemicznego -Mazowieckie  Kuratorium Oświaty

I miejsce

I miejsce

Finalista

III miejsce zespołowo

III miejsce

finalistka

N. Grabowicz

M. Nowakowska

M. Nowakowska

M. Nowakowska

M. Nowakowska

I. Gronczewska

Julia Ignatowska,

Filip Grodecki,

Wiktor Pokrzywnicki, Karol Bugajewski,

Dariusz Napiórkowski, Aleksander Wachnik, Sebastian Nawotczyński, Kacper Reszka,

Piotr Dusiński,

uczniowie gimnazjum konkurs przyrodniczy "Świat wolny od zanieczyszczeń plastikiem"/międzyszkolny/Zarząd Oddziału LOP w Ciechanowie I miejsce zespołowo

M. Nowakowska

Z. Czajkowski

M. Stępień

Łukasz Świątek opiekun

Zespół ,,La-Ti- Do’’Julia Czyżyk

IIIb

Olimpiada historyczna - organizator I LO im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie

zespoł ,,La-Ti- Do’’ Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018

I miejsce

wyróżnienie

L. Symołon

H. Długołęcka

Karol Bugajewski

Julia Nicman

Julia Czyżyk

Jakub Tokarski

Daria Szczecińska

IIIc

''Zawody Matematyczne'' organizowanych przez MSCDN w Ciechanowie

XV Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej/okręgowy/Zarząd Okręgu LOP w Płocku

zespół ,,La-Ti-Do’’ Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018Organizator:   Kuratorium Oświaty w Ciechanowie, CKiSZ Ciechanów

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Mój wymarzony strój’’ pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów

Organizator :Stowarzyszenie na rzecz nauki zawodu w Ciechanowie

III miejsce

finalista

E. Czajkowska

M. Nowakowska

H. Długołecka

Damian Biliński

Maria Olszewska

Aleksandra Krypiak

Dorota Godlewska

Damian Bilinski

IIId

najwyższy wynik (79,25 pkt) w szkole spośród uczestników klas trzecich w naszej szkole w Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny 2018

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Mój wymarzony strój’’ pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów

Organizator :Stowarzyszenie na rzecz nauki zawodu w Ciechanowie

najwyższy wynik

równorzędne nagrody

I. Gronczewska

H. Długołecka

Szczególne osiągnięcia:

III miejsce dla zespołu ,,La-Ti- Do’’ w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej ,,Cała sala śpiewa z nami ‘’Ciechanów 2018

Wyróżnienie dla zespołu ,,La-Ti-Do’’ w Powiatowym Konkursie Pieśni Legionowej i Patriotycznej ,,Ku niepodległej’’ 2018

Promocja szkoły w mieście i województwie

  • Udział chóru w Galowym Koncercie Piosenki Patriotycznej ,,Pokolenia dla Niepodległej'' zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Ciechanowie i przy współpracy z Komendą Hufca ZHP Ciechanów  26.04.2018r.
  • Występy chóru w programie artystycznym ,,Nasza niepodległa’’ z okazji dnia Dziecka dla dzieci z mazowieckich   szkół podstawowych w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie ( 4.06.2018)
  • Występ z zespołem i chórem w regionalnych warsztatach ,,Odetchnij! Czyste mazowieckie’’ pod patronatem Wojewody Mazowieckiego
  • Koncert kolęd w wykonaniu chóru dla uczniów TPD w klubie studenckim ,,Zgrzyt’’ w Ciechanowie, ( grudzień 2017)
  • Udział chóru w VII Mazowieckim Przeglądzie Chórów Nauczycielskich z okręgu   Mazowsza, 26.09.2017

Krzysztof Małecki

I-m-ce Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej
III-m-ce Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce  Nożnej
II-m-ce Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej -drużyny chłopców w składzie;
Biliński Damian,Bochenek Kamil,,Lazarski Patryk,Jaworowski Adam,
Reszka Kacper,Zajkowski Dominik,Borczak Damian,Tokarski Jakub,
Rudziński Wiktor,Dąbrowski Mateusz.
II-m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
IV-m ce w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Drużyna w składzie:Biliński,Bochenek,Lazarski,Zajkowski,Borczak,
Walczak,Rudziński,Zagrodzki,Kaczorek,Zieliński.
BILIŃSKI DAMIAN:
I-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Powiatu na dystansie 1500m,
II-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Rejonu na dystansie1500m,
X-m-ce w XXIII MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w BIEGU
PRZEŁAJOWYM NA DYSTANSIE 1500m.
ZAJKOWSKI DOMINIK:
IV-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Powiatu na1500m,
IV-m-ce w biegu przełajowym w Mistrzostwach Rejonu na 1500m.
II-m-ce w Mistrzostwach Rejonu w biegu na1500m,
TOKARSKI JAKUB:
Im-ce w MISTRZOSTWACH POWIATU w piłce ręcznej
Im-ce w MISTRZOSTWACH REJONU w piłce ręcznej
IV-m-ce na XXIII MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w piłce ręcznej
RUDZIŃSKI WIKTOR:
IV-m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegu przełajowym na dystansie1500m,
VI-m-ce w Mistrzostwach Rejonu w biegu przełajowym na dystansie1500m.
UDZIAŁ w finałach XXIII MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ    w biegach przełajowych na dystansie 1500m,
II-m-ce w biegu na 100m w mistrzostwach Rejonu i awans na finały MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ LA.