20743

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

21 stycznia 2019 r. dokładnie w Dzień Babci, w sali widowiskowej PCKiSz w Ciechanowie odbył się koncert ,,Kolędowanie i nie tylko’’ . Ponad 150 artystów, wokalistów i muzyków dało piękny, niosący radość Koncert Kolęd i  innych piosenek nie związanych z czasem bożonarodzeniowym. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły chór oraz  zespół ,,La-Ti- Do’’ a także nasza solistka-  absolwentka Julia Zajkowska pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej  W koncercie wystąpiła również Marta Skibińska z kl. VI a i zespół harcerski  Żywioły,, ART’’. To piękne artystyczne wydarzenie dedykowane babciom i dziadkom na pewno zostanie w  naszej pamięci.