logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516225
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
171
671
5172
20743
516225

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

21 stycznia 2019 r. dokładnie w Dzień Babci, w sali widowiskowej PCKiSz w Ciechanowie odbył się koncert ,,Kolędowanie i nie tylko’’ . Ponad 150 artystów, wokalistów i muzyków dało piękny, niosący radość Koncert Kolęd i  innych piosenek nie związanych z czasem bożonarodzeniowym. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły chór oraz  zespół ,,La-Ti- Do’’ a także nasza solistka-  absolwentka Julia Zajkowska pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej  W koncercie wystąpiła również Marta Skibińska z kl. VI a i zespół harcerski  Żywioły,, ART’’. To piękne artystyczne wydarzenie dedykowane babciom i dziadkom na pewno zostanie w  naszej pamięci.