20687

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

aktywna szkola

Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła pierwszy etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM) i dostała się do rozgrzewki!

W związku z tym, w poniedziałek, dnia     04.03.2019 w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie o godzinie 18.30 odbędą się Warsztaty Konsultacyjne z udziałem moderatora ASM, na które chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.

Rozgrzewka to moment budowania drużyny i przygotowania Planu Treningowego. Drużynę Aktywnej Szkoły, razem z dziećmi i nauczycielami, powinni tworzyć także rodzice, przedstawiciele lokalnych władz, mediów, a może nawet przedsiębiorców.

Na tym etapie, przy dużym wsparciu organizatorów, szkolna drużyna tworzy swój plan treningowy na czas udziału
w programie, czyli propozycję wprowadzenia prostych, niskobudżetowych zmian, które niemal z dnia na dzień mogą przynieść efekt w postaci dodatkowych, aktywnie spędzonych minut w szkole.

Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w tworzeniu planu. J

Koordynator programu Barbara Chełmińska

Zapraszamy także na stronę internetową programu, gdzie z pewnością znajdą Państwo wiele przydatnych informacji:

(profil facebook: https://www.facebook.com/AktywneSzkolyMultiSport/).