logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

620828
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
417
1492
1909
24843
620828

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

aktywna szkola

         Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła pierwszy etap kwalifikacji do Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM) i dostała się do rozgrzewki!

W związku z tym, w poniedziałek, dnia     04.03.2019 w Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie o godzinie 18.30 odbędą się Warsztaty Konsultacyjne z udziałem moderatora ASM, na które chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.

 

Rozgrzewka to moment budowania drużyny i przygotowania Planu Treningowego. Drużynę Aktywnej Szkoły, razem z dziećmi i nauczycielami, powinni tworzyć także rodzice, przedstawiciele lokalnych władz, mediów, a może nawet przedsiębiorców.

Na tym etapie, przy dużym wsparciu organizatorów, szkolna drużyna tworzy swój plan treningowy na czas udziału
w programie, czyli propozycję wprowadzenia prostych, niskobudżetowych zmian, które niemal z dnia na dzień mogą przynieść efekt w postaci dodatkowych, aktywnie spędzonych minut w szkole.

Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w tworzeniu planu. J

                            Koordynator programu Barbara Chełmińska

Zapraszamy także na stronę internetową programu, gdzie z pewnością znajdą Państwo wiele przydatnych informacji:

https://aktywneszkoly.pl,

(profil facebook: https://www.facebook.com/AktywneSzkolyMultiSport/).