Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

czniowie klasy 3a od września biorą udział w nieodpłatnym ogólnopolskim programie edukacyjnym MegaMisja dla szkół podstawowych, czyli cyfrowa edukacja, organizowanym przez Fundację Orange. Patronem honorowym jest Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z dużym zaangażowaniem uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni Małgorzaty Szpejny wykonują kolejne zadania nabywając nowe cyfrowe kompetencje.

Uczą się kreatywnego, bezpiecznego i mądrego korzystania z technologii.Kompetencje cyfrowe oraz społeczne zdobywają poprzez zabawę. Dzieci są twórcze i kreatywne. Wykonały zadania z 8/11 obszarów. Na koncie klasy 3a jest już pięć nagród - kreatywny zestaw plastyczny, dwa  tablety, pakiet książek i gier planszowych oraz zabawki edukacyjne i audiobooki. W MegaMisji nagrody zdobywa się za zaangażowanie, a nie rywalizację.