logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662330
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1333
1886
5002
23603
662330

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie klasy 3a od września biorą udział w nieodpłatnym ogólnopolskim programie edukacyjnym MegaMisja dla szkół podstawowych, czyli cyfrowa edukacja, organizowanym przez Fundację Orange. Patronem honorowym jest Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z dużym zaangażowaniem uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni Małgorzaty Szpejny wykonują kolejne zadania nabywając nowe cyfrowe kompetencje.

Uczą się kreatywnego, bezpiecznego i mądrego korzystania z technologii.Kompetencje cyfrowe oraz społeczne zdobywają poprzez zabawę. Dzieci są twórcze i kreatywne. Wykonały zadania z 8/11 obszarów. Na koncie klasy 3a jest już pięć nagród - kreatywny zestaw plastyczny, dwa  tablety, pakiet książek i gier planszowych oraz zabawki edukacyjne i audiobooki. W MegaMisji nagrody zdobywa się za zaangażowanie, a nie rywalizację. 

1

 

2

3

 

9

 

10

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

 

17

 

21

 

24

 

25

 

28

 

29

 

31

 

33

 

 

 

34

 

27

 

 

22

 

 

 

 

18