logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

696857
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
862
1128
5485
16878
696857

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

 

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców, 

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

                                                                                                                    Beata Kurek

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizował konkurs plastyczny i konkurs literacko-historyczny pod hasłem "Polskie drogi do niepodległości". Konkurs miał charakter lokalny, skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Ciechanowie oraz powiecie ciechanowskim. Celem konkursu było popularyzowanie zagadnień związanych z niepodległością i wolnością oraz pogłębianie i umacnianie postaw patriotycznych i obywatelskich wśród dzieci i młodzieży.

W konkursie literacko-historycznym uczennica klasy 3a gimnazjum Katarzyna Burszewska zajęła III miejsce, a Maja Susek z klasy 7a zdobyła wyróżnienie.

Nagrodą w konkursie była publikacja nagrodzonych utworów w wydanej z tej okazji zbiorczej publikacji książkowej pod tytułem "Niepodległość - kocham" oraz nagrody rzeczowe. Książka  z nagrodzonymi utworami wręczona została zwycięzcom w trakcie wernisażu w galerii COEK STUDIO.

Gratulujemy naszym uczennicom!