Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice.

Serdecznie zapraszam przedstawicieli trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców,

które odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godzinie 1700.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Beata Kurek

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizował konkurs plastyczny i konkurs literacko-historyczny pod hasłem "Polskie drogi do niepodległości". Konkurs miał charakter lokalny, skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Ciechanowie oraz powiecie ciechanowskim. Celem konkursu było popularyzowanie zagadnień związanych z niepodległością i wolnością oraz pogłębianie i umacnianie postaw patriotycznych i obywatelskich wśród dzieci i młodzieży.

W konkursie literacko-historycznym uczennica klasy 3a gimnazjum Katarzyna Burszewska zajęła III miejsce, a Maja Susek z klasy 7a zdobyła wyróżnienie.

Nagrodą w konkursie była publikacja nagrodzonych utworów w wydanej z tej okazji zbiorczej publikacji książkowej pod tytułem "Niepodległość - kocham" oraz nagrody rzeczowe. Książka  z nagrodzonymi utworami wręczona została zwycięzcom w trakcie wernisażu w galerii COEK STUDIO.

Gratulujemy naszym uczennicom!