Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

Aldona Krzywicka

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizował konkurs plastyczny i konkurs literacko-historyczny pod hasłem "Polskie drogi do niepodległości". Konkurs miał charakter lokalny, skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Ciechanowie oraz powiecie ciechanowskim. Celem konkursu było popularyzowanie zagadnień związanych z niepodległością i wolnością oraz pogłębianie i umacnianie postaw patriotycznych i obywatelskich wśród dzieci i młodzieży.

W konkursie literacko-historycznym uczennica klasy 3a gimnazjum Katarzyna Burszewska zajęła III miejsce, a Maja Susek z klasy 7a zdobyła wyróżnienie.

Nagrodą w konkursie była publikacja nagrodzonych utworów w wydanej z tej okazji zbiorczej publikacji książkowej pod tytułem "Niepodległość - kocham" oraz nagrody rzeczowe. Książka  z nagrodzonymi utworami wręczona została zwycięzcom w trakcie wernisażu w galerii COEK STUDIO.

Gratulujemy naszym uczennicom!