logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

485994
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
125
1241
4249
16523
485994

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Aldona Krzywicka

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizował konkurs plastyczny i konkurs literacko-historyczny pod hasłem "Polskie drogi do niepodległości". Konkurs miał charakter lokalny, skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Ciechanowie oraz powiecie ciechanowskim. Celem konkursu było popularyzowanie zagadnień związanych z niepodległością i wolnością oraz pogłębianie i umacnianie postaw patriotycznych i obywatelskich wśród dzieci i młodzieży.

W konkursie literacko-historycznym uczennica klasy 3a gimnazjum Katarzyna Burszewska zajęła III miejsce, a Maja Susek z klasy 7a zdobyła wyróżnienie.

Nagrodą w konkursie była publikacja nagrodzonych utworów w wydanej z tej okazji zbiorczej publikacji książkowej pod tytułem "Niepodległość - kocham" oraz nagrody rzeczowe. Książka  z nagrodzonymi utworami wręczona została zwycięzcom w trakcie wernisażu w galerii COEK STUDIO.

Gratulujemy naszym uczennicom!