logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

485949
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
80
1241
4204
16478
485949

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Aldona Krzywicka

 

 

zobacz nasze wiadomości22

12.01.2019r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki  w Ciechanowie odbyła się Gala Noworoczna, podczas której wręczono statuetki ,,Sukces artystyczny roku 2018'' przyznawane przez Starostę Powiatu Ciechanowskiego. Po raz kolejny zespół ,,La- Ti-Do'' otrzymał taką statuetkę za sukces ogólnopolski: III miejsce w Festiwalu im Urszuli Rzeczkowskiej ,, Cała sala śpiewa z nami '' jak i za  zakwalifikowanie się do finału XXV Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastoralek im ks.  Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Druga statuetka powędrowała do Julii Zajkowskiej absolwentki naszej szkoły a zarazem jednej z wokalistek zespołu,, La-Ti-Do ''. Po ceremonii  otrzymania statuetek uczniowie wystąpili w przepięknym koncercie laureatów wykonując utwory kompozycji Urszuli Rzeczkowskiej ,, Na deptaku w Ciechocinku''  - w wykonaniu zespołu i utwór  ,,Nie warto było ''w wykonaniu Julii Zajkowskiej. Jesteśmy dumni z naszych artystów. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów. 
Dziękujemy pani Hani Długołęckiej za przygotowanie uczniów do konkursu i pani dyrektor Aldonie Krzywickiej za obecność i duchowe wsparcie podczas Gali Noworocznej.
Skład zespołu: Anna Wysocka, Julia Czyżyk, Aleksandra Sepczyńska, Natalia Godlewska, Julia Zajkowska, Damian Borczak, Hubert Lubecki.