logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788651
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
901
1979
7804
30256
788651

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

12.01.2019r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki  w Ciechanowie odbyła się Gala Noworoczna, podczas której wręczono statuetki ,,Sukces artystyczny roku 2018'' przyznawane przez Starostę Powiatu Ciechanowskiego. Po raz kolejny zespół ,,La- Ti-Do'' otrzymał taką statuetkę za sukces ogólnopolski: III miejsce w Festiwalu im Urszuli Rzeczkowskiej ,, Cała sala śpiewa z nami '' jak i za  zakwalifikowanie się do finału XXV Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastoralek im ks.  Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Druga statuetka powędrowała do Julii Zajkowskiej absolwentki naszej szkoły a zarazem jednej z wokalistek zespołu,, La-Ti-Do ''. Po ceremonii  otrzymania statuetek uczniowie wystąpili w przepięknym koncercie laureatów wykonując utwory kompozycji Urszuli Rzeczkowskiej ,, Na deptaku w Ciechocinku''  - w wykonaniu zespołu i utwór  ,,Nie warto było ''w wykonaniu Julii Zajkowskiej. Jesteśmy dumni z naszych artystów. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów. 
Dziękujemy pani Hani Długołęckiej za przygotowanie uczniów do konkursu i pani dyrektor Aldonie Krzywickiej za obecność i duchowe wsparcie podczas Gali Noworocznej.
Skład zespołu: Anna Wysocka, Julia Czyżyk, Aleksandra Sepczyńska, Natalia Godlewska, Julia Zajkowska, Damian Borczak, Hubert Lubecki.