logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662242
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1245
1886
4914
23515
662242

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

19 grudnia 2018 roku w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyło się  wręczenie nagród w XXXII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna”.
Wśród nagrodzonych uczniów tak jak co roku  znaleźli się uczniowie z naszej szkoły. W kategorii „Szopka Bożonarodzeniowa” nagrodę otrzymały :
Maja Gałązka kl. 7 c i Weronika Czarnecka kl. 7 ca w kategorii ,,Karta bożonarodzeniowa’’ równorzędne nagrody otrzymali : Alicja Bastkowska kl. 6 b, Magdalena Przytarska kl. 6 a, Przemysław Pawlicki kl. 6 b
Serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy p. Marcie Górskiej i p. Hannie Długołęckiej za przygotowanie uczniów do konkursu.