Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

19 grudnia 2018 roku w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyło się  wręczenie nagród w XXXII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna”.
Wśród nagrodzonych uczniów tak jak co roku  znaleźli się uczniowie z naszej szkoły. W kategorii „Szopka Bożonarodzeniowa” nagrodę otrzymały :
Maja Gałązka kl. 7 c i Weronika Czarnecka kl. 7 ca w kategorii ,,Karta bożonarodzeniowa’’ równorzędne nagrody otrzymali : Alicja Bastkowska kl. 6 b, Magdalena Przytarska kl. 6 a, Przemysław Pawlicki kl. 6 b
Serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękujemy p. Marcie Górskiej i p. Hannie Długołęckiej za przygotowanie uczniów do konkursu.