logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

559835
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
114
813
2376
10352
559835

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Piękna i wzruszająca uroczystość bożonarodzeniowa w naszej szkole odbyła się 21.12.2018 r.  Wspólnie z Dyrekcją i całą Społecznością Szkoły mieliśmy okazję obejrzeć pełen nostalgii i zadumy program, przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Były kolędy, pastorałki, słowa mówiące o wybaczaniu, zrozumieniu i dobroci ludzkiej.  W tym dniu spotykaliśmy się wspólnie – uczniowie, wychowawcy oraz nauczyciele na wigiliach klasowych. Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas.