Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Piękna i wzruszająca uroczystość bożonarodzeniowa w naszej szkole odbyła się 21.12.2018 r.  Wspólnie z Dyrekcją i całą Społecznością Szkoły mieliśmy okazję obejrzeć pełen nostalgii i zadumy program, przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Były kolędy, pastorałki, słowa mówiące o wybaczaniu, zrozumieniu i dobroci ludzkiej.  W tym dniu spotykaliśmy się wspólnie – uczniowie, wychowawcy oraz nauczyciele na wigiliach klasowych. Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas.