logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

559860
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
139
813
2401
10377
559860

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

16 grudnia 2018 r. w FABRYCE KULTURY ZGRZYT w Ciechanowie odbył się finał akcji charytatywnej ,,Pomóżmy Frankowi’. Franek jest uczniem klasy I b. Jest pogodnym i radosnym dzieckiem. Od drugiego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Chłopiec rośnie i obecny wózek jest dla niego za mały. Celem akcji było zebranie pieniędzy na nowy wózek. Organizatorami akcji był klub BLACK PISTONS MC POLAND CHAPTER CIECHANÓW wraz ze stowarzyszeniami POZYTYWNIE HISTORYCZNI, PSYCHOART oraz klubem studenckim FABRYKA KULTURY ZGRZYT. Do akcji włączyli się też uczniowie naszej szkoły. Szczególnie koledzy Franka z klasy Ib i Ic. Dzieci wraz z rodzicami, zachęcone przez wychowawczynie wykonały mnóstwo przepięknych ozdób choinkowych na kiermasz, odbywający się w trakcie koncertu.

Występom artystycznym towarzyszyły degustacje różnych smakołyków i licytacje gadżetów.Frankowi towarzyszyli koledzy i koleżanki z klasy wraz z rodzicami i rodzeństwem. Dzięki zaangażowaniu wszystkich osób, udało się zebrać kwotę wystarczającą na zakup nowego wózka.Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy włączyli się do tej szlachetnej akcji.

                                                                   Beata Krajewska

                                                                  Wioletta Zaporowicz