logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

486009
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
140
1241
4264
16538
486009

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Aldona Krzywicka

 

 

zobacz nasze wiadomości22

16 grudnia 2018 r. w FABRYCE KULTURY ZGRZYT w Ciechanowie odbył się finał akcji charytatywnej ,,Pomóżmy Frankowi’. Franek jest uczniem klasy I b. Jest pogodnym i radosnym dzieckiem. Od drugiego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Chłopiec rośnie i obecny wózek jest dla niego za mały. Celem akcji było zebranie pieniędzy na nowy wózek. Organizatorami akcji był klub BLACK PISTONS MC POLAND CHAPTER CIECHANÓW wraz ze stowarzyszeniami POZYTYWNIE HISTORYCZNI, PSYCHOART oraz klubem studenckim FABRYKA KULTURY ZGRZYT. Do akcji włączyli się też uczniowie naszej szkoły. Szczególnie koledzy Franka z klasy Ib i Ic. Dzieci wraz z rodzicami, zachęcone przez wychowawczynie wykonały mnóstwo przepięknych ozdób choinkowych na kiermasz, odbywający się w trakcie koncertu.

Występom artystycznym towarzyszyły degustacje różnych smakołyków i licytacje gadżetów.Frankowi towarzyszyli koledzy i koleżanki z klasy wraz z rodzicami i rodzeństwem. Dzięki zaangażowaniu wszystkich osób, udało się zebrać kwotę wystarczającą na zakup nowego wózka.Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy włączyli się do tej szlachetnej akcji.

                                                                   Beata Krajewska

                                                                  Wioletta Zaporowicz