Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

W środę, 19 grudnia 2018 roku 11 Wolontariuszy wzięło udział w akcji świątecznej pod nazwą „Gwiazdka PCK”. Uczniowie, wraz z opiekunkami SK PCK paniami Kamilą Radecką, Elżbietą Stawińską oraz Mariolą Szcząchor odwiedzili osoby starsze, którym wręczyli upominki świąteczne przygotowane przez OR PCK w Ciechanowie. Wśród odwiedzonych osób byli między innymi honorowi krwiodawcy, nauczyciele, opiekunowie szkolnych kół PCK oraz pracownicy ciechanowskiego PCK. Spotkanie pozwoliło młodym Wolontariuszom poznać ciekawych ludzi oraz było lekcją bezinteresownego niesienia pomocy osobom starszym.