logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516184
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
130
671
5131
20702
516184

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W środę, 19 grudnia 2018 roku 11 Wolontariuszy wzięło udział w akcji świątecznej pod nazwą „Gwiazdka PCK”. Uczniowie, wraz z opiekunkami SK PCK paniami Kamilą Radecką, Elżbietą Stawińską oraz Mariolą Szcząchor odwiedzili osoby starsze, którym wręczyli upominki świąteczne przygotowane przez OR PCK w Ciechanowie. Wśród odwiedzonych osób byli między innymi honorowi krwiodawcy, nauczyciele, opiekunowie szkolnych kół PCK oraz pracownicy ciechanowskiego PCK. Spotkanie pozwoliło młodym Wolontariuszom poznać ciekawych ludzi oraz było lekcją bezinteresownego niesienia pomocy osobom starszym.