logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516080
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
26
671
5027
20598
516080

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

19.12.2018 r. w kawiarni artystycznej w PCKISZ w Ciechanowie odbył się Koncert Kolęd i Pastoralek w wykonaniu naszych uczniów i absolwentów pod kierunkiem p. Hanny Długolęckiej. Piękny, wzruszający program artystyczny wprowadził nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom, dyrekcji szkoły, nauczycielom i zaproszonym gościom za przybycie.