Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

19.12.2018 r. w kawiarni artystycznej w PCKISZ w Ciechanowie odbył się Koncert Kolęd i Pastoralek w wykonaniu naszych uczniów i absolwentów pod kierunkiem p. Hanny Długolęckiej. Piękny, wzruszający program artystyczny wprowadził nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim rodzicom, dyrekcji szkoły, nauczycielom i zaproszonym gościom za przybycie.