logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

536783
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
114
892
1006
15929
536783

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Julia Prusińska, uczennica trzeciej klasy gimnazjalnej, zajęła I miejsce podczas etapu rejonowego XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, w swojej kategorii wiekowej (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów). Etap rejonowy Olimpiady odbył się 14 grudnia br. w siedzibie Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Ciechanowie. Julka uzyskała z testu wiedzy najwyższy wynik punktowych ze wszystkich uczestników, również tych z II kategorii wiekowej (uczniowie szkół średnich). Tym samym została laureatką etapu rejonowego w I kategorii wiekowej. Warto dodać, że wśród uczniów szkół średnich najlepsza była absolwentka szkoły, Laura Faderewska, a trzecie miejsce zajął - również absolwent - Maciej Więcławski.

Pierwszy etap Olimpiady odbył się w szkole, w listopadzie. Uczestniczyło w nim 11. uczniów. Zwyciężyła Julia. Drugie miejsce zajęła Ewelina Zawadzka, uczennica klasy III di, uzyskując wynik zaledwie o jeden punkt niższy od koleżanki. Na trzecim miejscu ex aequo uplasowali się - Julia Ignatowska z klasy VIII di oraz Karol Bugajewski z klasy III c.

Julia, jako laureatka etapu rejonowego, będzie reprezentowała Szkołę i Okręg Rejonowy PCK w Ciechanowie w etapie okręgowym (wojewódzkim) Olimpiady, który odbędzie się 15 marca 2019 r. w Warszawie. Etap okręgowy Olimpiady będzie obejmował część pisemną dotyczącą prawidłowego odżywiania, pierwszej pomocy, ekologii i promocji zdrowego stylu życia oraz ocenę dokumentacji z przebiegu akcji promującej zdrowie.

Wszystkim uczestnikom Olimpiady dziękujemy za udział w konkursie i promocję zdrowego stylu życia. Gratulujemy Julce, i życzymy sukcesu w Warszawie! Gratulujemy również Rodzicom Julki oraz jej opiekunce, pani Małgorzacie Nowakowskiej.

 

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie PCK