Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Julia Prusińska, uczennica trzeciej klasy gimnazjalnej, zajęła I miejsce podczas etapu rejonowego XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, w swojej kategorii wiekowej (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów). Etap rejonowy Olimpiady odbył się 14 grudnia br. w siedzibie Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Ciechanowie. Julka uzyskała z testu wiedzy najwyższy wynik punktowych ze wszystkich uczestników, również tych z II kategorii wiekowej (uczniowie szkół średnich). Tym samym została laureatką etapu rejonowego w I kategorii wiekowej. Warto dodać, że wśród uczniów szkół średnich najlepsza była absolwentka szkoły, Laura Faderewska, a trzecie miejsce zajął - również absolwent - Maciej Więcławski.

Pierwszy etap Olimpiady odbył się w szkole, w listopadzie. Uczestniczyło w nim 11. uczniów. Zwyciężyła Julia. Drugie miejsce zajęła Ewelina Zawadzka, uczennica klasy III di, uzyskując wynik zaledwie o jeden punkt niższy od koleżanki. Na trzecim miejscu ex aequo uplasowali się - Julia Ignatowska z klasy VIII di oraz Karol Bugajewski z klasy III c.

Julia, jako laureatka etapu rejonowego, będzie reprezentowała Szkołę i Okręg Rejonowy PCK w Ciechanowie w etapie okręgowym (wojewódzkim) Olimpiady, który odbędzie się 15 marca 2019 r. w Warszawie. Etap okręgowy Olimpiady będzie obejmował część pisemną dotyczącą prawidłowego odżywiania, pierwszej pomocy, ekologii i promocji zdrowego stylu życia oraz ocenę dokumentacji z przebiegu akcji promującej zdrowie.

Wszystkim uczestnikom Olimpiady dziękujemy za udział w konkursie i promocję zdrowego stylu życia. Gratulujemy Julce, i życzymy sukcesu w Warszawie! Gratulujemy również Rodzicom Julki oraz jej opiekunce, pani Małgorzacie Nowakowskiej.

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie PCK