logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

536909
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
240
892
1132
16055
536909

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

14 grudnia klasy drugie odwiedziły Wielką Fabrykę Elfów na Stadionie Narodowym w Warszawie. Elfy na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadziły dzieci po wszystkich jej zakamarkach. Podczas bajecznej podróży na uczniów czekały aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona była spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który wręczył dzieciom małe upominki. Uczestnicy wycieczki radośni i wprawieni w świąteczny nastrój wrócili do domów, by wraz z rodzinami oczekiwać na święta Bożego Narodzenia. 

elfy

 

elfy

 

trampoliny

 

choinka

 

renifery

 

las

 

Mikołaj