Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Nasi uczniowie z klasy VI ci V b pod opieką p. Barbary Kleniewskiej uświetnili czas wierszem i piosenką podczas wigilii seniorów zorganizowanej w naszej szkole. Opłatkowo - noworoczne spotkanie seniorów odbyło się w ramach projektu „Bon dla Seniorów” finansowanego ze środków budżetu woj. mazowieckiego. Realizowane było przez Stowarzyszenie Radomskie Centrum Przedsiębiorczości pod patronatem Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich, przy wsparciu dyrekcji szkoły i Zarządu Osiedla Przemysłowe.

Uczestnikami imprezy byli seniorzy Oddziału Ciechanowskiego SAP, Klubu SAP-ART, przedstawiciele Ciechanowskiej Rady Seniorów, Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Osiedla Przemysłowe oraz zaproszeni goście.

Wspólne kolędowanie poprowadzili: Beata Trojanowska (p. pielęgniarka szkolna - śpiew), Ewa Jeziółkowska (śpiew) oraz Andrzej Poznański (akordeon). Miła, przyjemna atmosfera podczas wspólnej wieczerzy wprowadziła gości w świąteczny nastrój.