logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

536911
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
242
892
1134
16057
536911

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

               Nasi uczniowie z klasy VI ci V b pod opieką p. Barbary Kleniewskiej uświetnili czas wierszem i piosenką podczas wigilii seniorów zorganizowanej w naszej szkole. Opłatkowo - noworoczne spotkanie seniorów odbyło się w ramach projektu „Bon dla Seniorów” finansowanego ze środków budżetu woj. mazowieckiego. Realizowane było przez Stowarzyszenie Radomskie Centrum Przedsiębiorczości pod patronatem Oddziału Ciechanowskiego Stowarzyszenia Autorów Polskich, przy wsparciu dyrekcji szkoły i Zarządu Osiedla Przemysłowe.

Uczestnikami imprezy byli seniorzy Oddziału Ciechanowskiego SAP, Klubu SAP-ART, przedstawiciele Ciechanowskiej Rady Seniorów, Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Osiedla Przemysłowe oraz zaproszeni goście.

Wspólne kolędowanie poprowadzili: Beata Trojanowska (p. pielęgniarka szkolna - śpiew), Ewa Jeziółkowska (śpiew) oraz Andrzej Poznański (akordeon). Miła, przyjemna atmosfera podczas wspólnej wieczerzy wprowadziła gości w świąteczny nastrój.