Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im ks. Kazimierza Szwarlika odbywa się w tym roku po raz 25i jest najstarszym i prestiżowym konkursem w Polsce. Od 22 listopada do 27 grudnia 2018 r. w 38 ośrodkach w Polsce oraz na Ukrainie, Białorusi i Litwie odbywają się przesłuchania eliminacyjne. Do eliminacji zgłosiło się w tym roku aż 1625 solistów i grup!

18.12.18 r. w Warszawie odbył się I etap tego Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek Spośród 52 podmiotów wykonawczych (chóry, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, duety , soliści- w różnych kategoriach wiekowych ) jury zakwalifikowało do finału Festiwalu w Będzinie tylko 6 wykonawców w tym nasz niezawodny zespół,, La-Ti-Do ", (Anna Wysocka kl. 8c, Karolina Nowak kl. 3b, Jakub Skierkowski kl. 8c, Karol Bugajewski kl. 3c oraz absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska).

W konkursie tym wzięła również udział solistka Marta Skibińska z kl. 6a, jak i nasza absolwentka Julia Zajkowska, które również zachwyciły jury przepięknie wykonanymi kolędami. Marta Skibińska została wyróżniona przez szacowne jury co jest również dużym sukcesem artystycznym.

Serdecznie gratulujemy Artystom i Pani Hani Długołęckiej  To zaszczytne wyróżnienie dla naszej szkoły i miasta.

Finał Festiwalu w Będzinie odbędzie się dniach 10-13 stycznia 2019 r. będzie w całości transmitowany w Internecie.

Specjalne podziękowania zespół składa Radzie Rodziców SP nr 7 w Ciechanowie za sfinansowanie kosztów przejazdu młodzieży do Warszawy.