logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

788605
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
855
1979
7758
30210
788605

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

       Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im ks. Kazimierza Szwarlika odbywa się w tym roku po raz 25i jest najstarszym i prestiżowym konkursem w Polsce. Od 22 listopada do 27 grudnia 2018 r. w 38 ośrodkach w Polsce oraz na Ukrainie, Białorusi i Litwie odbywają się przesłuchania eliminacyjne. Do eliminacji zgłosiło się w tym roku aż 1625 solistów i grup!

   18.12.18 r. w Warszawie odbył się I etap tego Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek Spośród 52 podmiotów wykonawczych (chóry, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, duety , soliści- w różnych kategoriach wiekowych ) jury zakwalifikowało do finału Festiwalu w Będzinie tylko 6 wykonawców w tym nasz niezawodny zespół,, La-Ti-Do ", (Anna Wysocka kl. 8c, Karolina Nowak kl. 3b, Jakub Skierkowski kl. 8c, Karol Bugajewski kl. 3c oraz absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska).

 

W konkursie tym wzięła również udział solistka Marta Skibińska z kl. 6a, jak i nasza absolwentka Julia Zajkowska, które również zachwyciły jury przepięknie wykonanymi kolędami. Marta Skibińska została wyróżniona przez szacowne jury co jest również dużym sukcesem artystycznym.

   Serdecznie gratulujemy Artystom i Pani Hani Długołęckiej  To zaszczytne wyróżnienie dla naszej szkoły i miasta.

Finał Festiwalu w Będzinie odbędzie się dniach 10-13 stycznia 2019 r. będzie w całości transmitowany w Internecie.

Specjalne podziękowania zespół składa Radzie Rodziców SP nr 7 w Ciechanowie za sfinansowanie kosztów przejazdu młodzieży do Warszawy.