logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

460467
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
17
594
1750
14577
460467

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

     W związku z Międzynarodowym Dniem Tolerancji obchodzonym 16 listopada, w Szkole Podstawowej nr 7 klasy 4c, 4d, 5c i 7a wykonały plakaty mówiące o poszanowaniu odmienności na wielu płaszczyznach ludzkiej egzystencji. Dotyczyły one m.in. niepełnosprawności, różnic kulturowych, religijnych, narodowościowych, rasowych. Plakaty zostały wyeksponowane na gazetce ściennej na holu szkoły.

     Dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych panie D. Krawczyk, K. Kowalak, K. Kuchalska i M. Malinowska nawiązały współpracę ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno – Wychowawczym w Ciechanowie i zostały zaproszone przez panią Julitę Grabowską na Jasełka.

Uroczystość odbyła się 18 grudnia i wzięli w niej udział uczniowie klas 5b i 5e. Impreza sprzyjała integracji uczniów obydwu szkół. Umożliwiła spotkanie z absolwentami naszej szkoły i okazanie podziwu dla ich talentu wokalno – aktorskiego. Uroczystość dostarczyła wiele radości i niezapomnianych wzruszeń, za co bardzo dziękujemy wykonawcom.

                                                                                                           D. Krawczyk

                                                                                                         K. Kowalak

                                                                                                           K. Kuchalska

M. Malinowska