logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

536825
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
156
892
1048
15971
536825

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Dnia 4 grudnia 2018 r. w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody laureatom XVI edycji konkursu ekologicznego „Bądź świadomy–walcz ze smogiem !” dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Wśród uhonorowanych uczestników znalazł się nasz uczeń – Franio Laskowski z klasy III b, który zajął II miejsce w kategorii ,,plakat ekologiczny”. Opiekunem Frania była jego wychowawczyni- Danuta Romkowska. Nasz laureat otrzymał kartę podarunkową sklepu Decathlon o wartości  450 zł, zestaw gier, materiały plastyczne oraz przywiózł atrakcyjne gry dla szkoły.
Konkurs podzielony był na trzy kategorie wiekowe. Zadaniem uczniów klas I-III było wykonanie plakatu ekologicznego z hasłem, a uczniów klas IV-VI – komiksu. Uczniowie klas VII-VIII musieli napisać wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki. W konkursie brało udział 1300 uczniów z 450 szkół z województwa mazowieckiego. Komisja konkursowa wyłoniła łącznie 9 laureatów oraz przyznała 9 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych. Nagrodzeni zostali także opiekunowie laureatów i osób wyróżnionych oraz szkoły, których uczniowie zakwalifikowali się do III etapu konkursu. Wśród nagród, znalazły się: karty podarunkowe sklepu Decathlon, zestawy gier oraz materiały plastyczne. Dodatkową atrakcją finałowej gali było zwiedzanie z przewodnikiem wystawy ,,Odloty” w Państwowym Muzeum Etnograficznym.
Franio godnie reprezentował naszą szkołę. Jesteśmy z niego dumni i życzymy mu wielu sukcesów!!!

 

Zapraszamy do relacji z wydarzenia