Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

Dnia 4 grudnia 2018 r. w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody laureatom XVI edycji konkursu ekologicznego „Bądź świadomy–walcz ze smogiem !” dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Wśród uhonorowanych uczestników znalazł się nasz uczeń – Franio Laskowski z klasy III b, który zajął II miejsce w kategorii ,,plakat ekologiczny”. Opiekunem Frania była jego wychowawczyni- Danuta Romkowska. Nasz laureat otrzymał kartę podarunkową sklepu Decathlon o wartości  450 zł, zestaw gier, materiały plastyczne oraz przywiózł atrakcyjne gry dla szkoły.
Konkurs podzielony był na trzy kategorie wiekowe. Zadaniem uczniów klas I-III było wykonanie plakatu ekologicznego z hasłem, a uczniów klas IV-VI – komiksu. Uczniowie klas VII-VIII musieli napisać wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki. W konkursie brało udział 1300 uczniów z 450 szkół z województwa mazowieckiego. Komisja konkursowa wyłoniła łącznie 9 laureatów oraz przyznała 9 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych. Nagrodzeni zostali także opiekunowie laureatów i osób wyróżnionych oraz szkoły, których uczniowie zakwalifikowali się do III etapu konkursu. Wśród nagród, znalazły się: karty podarunkowe sklepu Decathlon, zestawy gier oraz materiały plastyczne. Dodatkową atrakcją finałowej gali było zwiedzanie z przewodnikiem wystawy ,,Odloty” w Państwowym Muzeum Etnograficznym.
Franio godnie reprezentował naszą szkołę. Jesteśmy z niego dumni i życzymy mu wielu sukcesów!!!

Zapraszamy do relacji z wydarzenia