Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Z okazji 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa, w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się Gala Jubileuszowa pod hasłem: „Pokolenia w honorowym krwiodawstwie". Organizatorem Gali był Oddział Rejonowy PCK w Ciechanowie. Wzięli w niej udział zaproszeni goście, m.in. poseł Anna Cicholska, starosta ciechanowska Joanna Potocka-Rak, wicestarosta Stanisław Kęsik, przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Morawski oraz zasłużeni honorowi krwiodawcy. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było uhonorowanie zasłużonych krwiodawców odznakami, okolicznościowymi medalami, podziękowaniami i wyróżnieniami. Wśród wyróżnionych była nauczycielka biologii, Małgorzta Nowakowska, której Kapituła Odznaki Honorowej PCK, za zaangażowanie w działalność PCK i szczególne osiągnięcia (dwie laureatki i dwie finalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK), nadała Odznakę Honorową PCK IV stopnia. W Gali uczestniczyły również opiekunki Szkolnego Koła PCK - panie Mariola Szcząchor i Elżbieta Stawińska.

Podczas "Konceru z Gwiazdą" wystąpił zespół Lidia & Kamil, którego wokalistką jest absolwentka szkoły, Lidia Dzirba. Gwiazdą była piosenkarka - Danuta Błażejczyk. Po koncercie, w Kawiarni Artystycznej, miała miejsce przedświąteczna kolacja wigilijna. Gratulujemy pani Małgorzacie odznaczenia i życzymy dalszej owocej pracy w PCK!

Relacja w TV Ciechanów

Relacja na stronie Powiatu Ciechanowskiego