logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

536774
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
105
892
997
15920
536774

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

                   -18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

                                    godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

 

 

zobacz nasze wiadomości22

Z okazji 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa, w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się Gala Jubileuszowa pod hasłem: „Pokolenia w honorowym krwiodawstwie". Organizatorem Gali był Oddział Rejonowy PCK w Ciechanowie. Wzięli w niej udział zaproszeni goście, m.in. poseł Anna Cicholska, starosta ciechanowska Joanna Potocka-Rak, wicestarosta Stanisław Kęsik, przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Morawski oraz zasłużeni honorowi krwiodawcy. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było uhonorowanie zasłużonych krwiodawców odznakami, okolicznościowymi medalami, podziękowaniami i wyróżnieniami. Wśród wyróżnionych była nauczycielka biologii, Małgorzta Nowakowska, której Kapituła Odznaki Honorowej PCK, za zaangażowanie w działalność PCK i szczególne osiągnięcia (dwie laureatki i dwie finalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK), nadała Odznakę Honorową PCK IV stopnia. W Gali uczestniczyły również opiekunki Szkolnego Koła PCK - panie Mariola Szcząchor i Elżbieta Stawińska.

Podczas "Konceru z Gwiazdą" wystąpił zespół Lidia & Kamil, którego wokalistką jest absolwentka szkoły, Lidia Dzirba. Gwiazdą była piosenkarka - Danuta Błażejczyk. Po koncercie, w Kawiarni Artystycznej, miała miejsce przedświąteczna kolacja wigilijna. Gratulujemy pani Małgorzacie odznaczenia i życzymy dalszej owocej pracy w PCK!

 

Relacja w TV Ciechanów

Relacja na stronie Powiatu Ciechanowskiego