logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414249
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
63
791
3028
11417
414249

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

05.12.2018r. w Urzędzie Miasta odbyła się debata oxfordzka na temat: "Młodzi dla wolności na stulecie niepodległości" pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów. W debacie tej uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły: Henryk Pleskot z klasy IIId gimnazjum i Dariusz Napiórkowski z kl.IIIc gimnazjum. Obydwaj uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu i umiejętnością dobierania odpowiednich argumentów na potwierdzenie słuszności swojej tezy. GRATULACJE!