Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

05.12.2018r. w Urzędzie Miasta odbyła się debata oxfordzka na temat: "Młodzi dla wolności na stulecie niepodległości" pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów. W debacie tej uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły: Henryk Pleskot z klasy IIId gimnazjum i Dariusz Napiórkowski z kl.IIIc gimnazjum. Obydwaj uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu i umiejętnością dobierania odpowiednich argumentów na potwierdzenie słuszności swojej tezy. GRATULACJE!