1904

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019:

-18.06.2019 r. (wtorek) godz. 14.00 klasy 8 (SP7) oraz klasy 3 (G4)

-19.06.2019 r. (środa)  godz. 8.30 klasy 5-7 (SP7)

godz. 11.00 klasy 1-4 (SP7)

3 grudnia 2018 r. w  Centrum Kultury i Sztuki  odbył  się XX Regionalny Konkurs  Piosenki Turystycznej i Patriotycznej Nasz zespół „La Ti Do” ( w składzie : (Karolina Nowak kl. 3b, Anna Wysocka kl. 8c, Jakub Skierkowski kl. 8b) zdobył II miejsce śpiewając utwór ,,Miejcie nadzieję’’ w opracowaniu dwugłosowym. W kategorii solistów w piosence patriotycznej:
I miejsce zdobyła  Karolina Nowak z kl. 3 b gimnazjum w utworze ,,Nim wstanie dzień’
II miejsce Marta Skibińska z kl. 6a. w utworze ,,Ojczyzna’’
W piosence turystycznej w kategorii solistów Anna Wysocka z kl. 8c zajęła II miejsce śpiewając piosenkę ,,Jak’’ Starego dobrego Małżeństwa
Gratulujemy naszym wykonawcom i p. Hannie Długołęckiej za przygotowanie uczniów do konkursu.