logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662162
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1165
1886
4834
23435
662162

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 3 grudnia 2018 r. w  Centrum Kultury i Sztuki  odbył  się XX Regionalny Konkurs  Piosenki Turystycznej i Patriotycznej Nasz zespół „La Ti Do” ( w składzie : (Karolina Nowak kl. 3b, Anna Wysocka kl. 8c, Jakub Skierkowski kl. 8b) zdobył II miejsce śpiewając utwór ,,Miejcie nadzieję’’ w opracowaniu dwugłosowym. W kategorii solistów w piosence patriotycznej:
I miejsce zdobyła  Karolina Nowak z kl. 3 b gimnazjum w utworze ,,Nim wstanie dzień’
II miejsce Marta Skibińska z kl. 6a. w utworze ,,Ojczyzna’’
W piosence turystycznej w kategorii solistów Anna Wysocka z kl. 8c zajęła II miejsce śpiewając piosenkę ,,Jak’’ Starego dobrego Małżeństwa
Gratulujemy naszym wykonawcom i p. Hannie Długołęckiej za przygotowanie uczniów do konkursu.