logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

460520
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
70
594
1803
14630
460520

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

28 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Ciechanowie odbyła się, jak co roku "Biesiada Poetycka" pod honorowym patronatem prezydenta miasta pana Krzysztofa Kosińskiego. W tym roku naszą szkolę reprezentowały: Amelia Czekałowska, Karolina Filipowicz, Olga Kosewska i Anna Stawińska. W pięknej scenerii i niezwykle ciepłej atmosferze, uczniowie wszystkich ciechanowskich szkół podstawowych  recytowali  swoje autorskie wiersze o tematyce patriotycznej.


                                                                               Anna Kloka

 

Foto sp4ciechanow.pl