logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

966073
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2496
1323
14546
45778
966073

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

5 grudnia 2018 r., w dniu Międzynarodowego Święta Wolontariatu, w Hotelu Atena odbyła się Gala Wolontariatu. W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych na czele z panem Prezydentem Krzysztofem Kosińskim, pan Jacek Zawiśliński, dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie oraz wolontariusze - uczniowie, studenci, członkowie organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, które w formie wolontariatu, bez wynagrodzenia finansowego pomagają nie tylko ludziom potrzebującym, chorym, niepełnosprawnym, ale także zwierzętom, przeprowadzają akcje charytatywne czy edukują społeczeństwo. Podczas Gali najbardziej aktywnym wolontariuszom zostały wręczone podziękowania oraz drobne upominki wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: pani Anna Naworska, nauczycielka przyrody i geografii, opiekunka szkolnego koła LOP - za edukacją ekologiczną w ramach działalności w Lidze Ochrony Przyrody, Stowarzyszeniu z 90-letnią tradycją, uczniowie - Karol Maliszewski z klasy 8 ai oraz gimnazjalistki Zofia Bednarska z klasy 3 ai i Wiktoria Ostrowska z klasy 3 c - za aktywną współpracę z Fundacją Bank Żywności w Ciechanowie i Oddziałem Rejonowym PCK w Ciechanowie, m.in. udział w Świątecznych Zbiórkach Żywności i zbiórkach wielkanocnych, a także absolwenci, którzy swoją przygodę z wolontariatem rozpczęli w naszej szkole, m.in. Zuzanna Kowalska, Anna Kozłowska, Paulina Wachowiak, Mariusz Kownacki oraz rodzice uczniów - pan Robert Słupski i pani Anna Dubrownik Jakubowska. W spotkaniu uczestniczyły również panie - Małgorzata Nowakowska, nauczycielka biologii, pełniąca funkcję prezesa Zarządu Oddziału LOP w Ciechanowie, jednocześnie opiekunka szkolnego koła LOP, Kamila Radecka, nauczyciel wspierający i Mariola Szcząchor, pedagog szkolny - opiekunki szkolnego koła Wolontariatu i szkolnego koła PCK, a także mama wyróżnionego ucznia, pani Anna Maliszewska. Galę poprowadził dziennikarz telewizyjny Wojciech Szeląg, znany m.in. z programów informacyjnych w stacji Polsat News. Galę uświetnił występ Teatru Tańca "FAKT" działający przy PCKiSz w Ciechanowie. Gwiazdą wieczoru był Mateusz Grędziński, zwycięzca 7. edycji programu "The Voice of Poland". Dziękujemy Stowarzyszeniu Ciechanowski Wolontariat za zaproszenie na Galę i możliwość przeżycia wspaniałych, niezapomnianych chwil.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy, aby nie zaprzestawali czynienia dobra na rzecz drugiego człowieka i braci naszych najmniejszych.

 

Fot. Roman Nadaj - Tygodnik Ciechanowski