Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

5 grudnia 2018 r., w dniu Międzynarodowego Święta Wolontariatu, w Hotelu Atena odbyła się Gala Wolontariatu. W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych na czele z panem Prezydentem Krzysztofem Kosińskim, pan Jacek Zawiśliński, dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie oraz wolontariusze - uczniowie, studenci, członkowie organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, które w formie wolontariatu, bez wynagrodzenia finansowego pomagają nie tylko ludziom potrzebującym, chorym, niepełnosprawnym, ale także zwierzętom, przeprowadzają akcje charytatywne czy edukują społeczeństwo. Podczas Gali najbardziej aktywnym wolontariuszom zostały wręczone podziękowania oraz drobne upominki wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: pani Anna Naworska, nauczycielka przyrody i geografii, opiekunka szkolnego koła LOP - za edukacją ekologiczną w ramach działalności w Lidze Ochrony Przyrody, Stowarzyszeniu z 90-letnią tradycją, uczniowie - Karol Maliszewski z klasy 8 ai oraz gimnazjalistki Zofia Bednarska z klasy 3 ai i Wiktoria Ostrowska z klasy 3 c - za aktywną współpracę z Fundacją Bank Żywności w Ciechanowie i Oddziałem Rejonowym PCK w Ciechanowie, m.in. udział w Świątecznych Zbiórkach Żywności i zbiórkach wielkanocnych, a także absolwenci, którzy swoją przygodę z wolontariatem rozpczęli w naszej szkole, m.in. Zuzanna Kowalska, Anna Kozłowska, Paulina Wachowiak, Mariusz Kownacki oraz rodzice uczniów - pan Robert Słupski i pani Anna Dubrownik Jakubowska. W spotkaniu uczestniczyły również panie - Małgorzata Nowakowska, nauczycielka biologii, pełniąca funkcję prezesa Zarządu Oddziału LOP w Ciechanowie, jednocześnie opiekunka szkolnego koła LOP, Kamila Radecka, nauczyciel wspierający i Mariola Szcząchor, pedagog szkolny - opiekunki szkolnego koła Wolontariatu i szkolnego koła PCK, a także mama wyróżnionego ucznia, pani Anna Maliszewska. Galę poprowadził dziennikarz telewizyjny Wojciech Szeląg, znany m.in. z programów informacyjnych w stacji Polsat News. Galę uświetnił występ Teatru Tańca "FAKT" działający przy PCKiSz w Ciechanowie. Gwiazdą wieczoru był Mateusz Grędziński, zwycięzca 7. edycji programu "The Voice of Poland". Dziękujemy Stowarzyszeniu Ciechanowski Wolontariat za zaproszenie na Galę i możliwość przeżycia wspaniałych, niezapomnianych chwil.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy, aby nie zaprzestawali czynienia dobra na rzecz drugiego człowieka i braci naszych najmniejszych.

Fot. Roman Nadaj - Tygodnik Ciechanowski