logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662210
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1213
1886
4882
23483
662210

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

5 grudnia 2018 r., w dniu Międzynarodowego Święta Wolontariatu, w Hotelu Atena odbyła się Gala Wolontariatu. W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych na czele z panem Prezydentem Krzysztofem Kosińskim, pan Jacek Zawiśliński, dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ciechanowie oraz wolontariusze - uczniowie, studenci, członkowie organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, które w formie wolontariatu, bez wynagrodzenia finansowego pomagają nie tylko ludziom potrzebującym, chorym, niepełnosprawnym, ale także zwierzętom, przeprowadzają akcje charytatywne czy edukują społeczeństwo. Podczas Gali najbardziej aktywnym wolontariuszom zostały wręczone podziękowania oraz drobne upominki wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: pani Anna Naworska, nauczycielka przyrody i geografii, opiekunka szkolnego koła LOP - za edukacją ekologiczną w ramach działalności w Lidze Ochrony Przyrody, Stowarzyszeniu z 90-letnią tradycją, uczniowie - Karol Maliszewski z klasy 8 ai oraz gimnazjalistki Zofia Bednarska z klasy 3 ai i Wiktoria Ostrowska z klasy 3 c - za aktywną współpracę z Fundacją Bank Żywności w Ciechanowie i Oddziałem Rejonowym PCK w Ciechanowie, m.in. udział w Świątecznych Zbiórkach Żywności i zbiórkach wielkanocnych, a także absolwenci, którzy swoją przygodę z wolontariatem rozpczęli w naszej szkole, m.in. Zuzanna Kowalska, Anna Kozłowska, Paulina Wachowiak, Mariusz Kownacki oraz rodzice uczniów - pan Robert Słupski i pani Anna Dubrownik Jakubowska. W spotkaniu uczestniczyły również panie - Małgorzata Nowakowska, nauczycielka biologii, pełniąca funkcję prezesa Zarządu Oddziału LOP w Ciechanowie, jednocześnie opiekunka szkolnego koła LOP, Kamila Radecka, nauczyciel wspierający i Mariola Szcząchor, pedagog szkolny - opiekunki szkolnego koła Wolontariatu i szkolnego koła PCK, a także mama wyróżnionego ucznia, pani Anna Maliszewska. Galę poprowadził dziennikarz telewizyjny Wojciech Szeląg, znany m.in. z programów informacyjnych w stacji Polsat News. Galę uświetnił występ Teatru Tańca "FAKT" działający przy PCKiSz w Ciechanowie. Gwiazdą wieczoru był Mateusz Grędziński, zwycięzca 7. edycji programu "The Voice of Poland". Dziękujemy Stowarzyszeniu Ciechanowski Wolontariat za zaproszenie na Galę i możliwość przeżycia wspaniałych, niezapomnianych chwil.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy, aby nie zaprzestawali czynienia dobra na rzecz drugiego człowieka i braci naszych najmniejszych.

 

Fot. Roman Nadaj - Tygodnik Ciechanowski