Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

DEN

Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

6 grudnia 2018 r. odbył się finał III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój przyjaciel miś” organizowanego przez Szkołę Podstawową TWP. W uroczystości uczestniczyła nagrodzona uczennica z naszej szkoły Gabriela Rudnicka z klasy IIIa wraz z mamą i wychowawczynią Małgorzatą Szpejną. Gabrysia otrzymała II nagrodę za swoją pracę plastyczną, w kategorii wiekowej 7–9 lat. Gratulujemy Gabrysi, rodzicom i wychowawczyni.