logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586596
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
489
794
3038
17807
586596

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

6 grudnia 2018 r. odbył się finał III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój przyjaciel miś” organizowanego przez Szkołę Podstawową TWP. W uroczystości uczestniczyła nagrodzona uczennica z naszej szkoły Gabriela Rudnicka z klasy IIIa wraz z mamą i wychowawczynią Małgorzatą Szpejną. Gabrysia otrzymała II nagrodę za swoją pracę plastyczną, w kategorii wiekowej 7–9 lat. Gratulujemy Gabrysi, rodzicom i wychowawczyni.