logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391354
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4698
561
7388
15104
391354

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie klas I-III bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę darów dla zwierząt ze  Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie w ramach organizowanych XXII Mikołajek pn. ,,Świąteczna paka dla psiaka".
Ogółem zebrali prawie 296 kg karmy, kasz, makaronów, ryżu. Przynieśli także ręczniki, koce, poduszki oraz legowisko.
Poniżej zamieszczamy zestawienie zbiórki przeprowadzonej przez poszczególne klasy :
I miejsce- klasa II b - 50,576 kg plus 2 poduszki,3 koce,3 ręczniki, 1 legowisko (3,161 kg/os.),
II miejsce-klasa I a - 53,6 kg (2,6 kg/os.),
III miejsce-klasa II c-35 kg (2,5 kg/os. )i klasa III b-52,55 kg (2,5 kg/os.),
IV miejsce -klasa III b- 42,24 kg(2,112 kg/os) i II a -33,55 kg (2,1 kg/os.)
V miejsce -klasa I b- 12,24 kg (0,816kg/os.),
VI miejsce- klasa Ic-15,84 kg (0,66kg/os.).

W dniu 6 grudnia reprezentanci klas I-III-   klasa II b z wychowawczynią p. Bożeną Klicką  odwiedzi schronisko i zawiezie podopiecznym zebrane podczas zbiorki dary.
Uczniom, wychowawcom i rodzicom serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w ramach tegorocznej akcjismile.