Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Szanowni Rodzice,

obawy środowiska nauczycielskiego potwierdziły się. Dwie organizacje związkowe: Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Forum Związków Zawodowych nie podpisały porozumienia. Ogłoszono bezterminowy ogólnopolski strajk począwszy od dnia 8 kwietnia 2019r., do którego przystąpili nauczyciele naszej szkoły. W zaistniałej sytuacji niemożliwe będzie planowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Uprzejmie proszę Państwa Rodziców o zorganizowanie opieki dla uczniów. W szkole w dniach od 8 do 9 kwietnia 2019r. będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W przypadku zakończenia strajku nauczycieli zostaniecie Państwo natychmiast powiadomieni przez dziennik Librus. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej. Informuję jednocześnie, że jako dyrektor szkoły dołożę wszelkich starań, by egzaminy gimnazjalne w dniach 10-12 kwietnia 2019r. oraz egzaminy ósmoklasistów w dniach 15-17 kwietnia 2019r. odbyły się według przewidzianego harmonogramu i bez zakłóceń.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (dni do dyspozycji dyrektora) uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w dniach 10-12 kwietnia 2019r. i 15-17 kwietnia 2019r. nie mają zajęć dydaktycznych na czas trwania egzaminów.

Aldona Krzywicka

W dniu 23.11.2018r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół średnich z terenu z terenu pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego. Organizatorem uroczystości była ciechanowska delegatura Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły przedstawiając montaż słowno-muzyczny o nieprzemijających wartościach jak dobro, mądrość, wolność, pasje czy miłość do ojczyzny. Wzruszające słowa w połączeniu z pięknym śpiewem w wykonaniu chóru i solistów tworzyły nierozerwalną całość.

W życiu pełnym zawiłych dróg szukamy piękna i radości. Często ukojenie odnajdujemy w muzyce ,bo przecież muzyka łagodzi obyczaje A ten kto śpiewa światło ma w sobie, więc śpiewajmy razem, bo połączone głosy mają moc…. Tymi słowami przywitała gości uczennica Olga Kosewska z kl.7a, która prowadziła tę uroczystość. A moc i piękno śpiewu   w utworze ,,Śpiewajmy razem’’ przedstawił chór z partiami solowymi Marty Skibińskiej z kl.6a. Kolejnym utworem był ,,Czas nas uczy pogody’’ w wykonaniu Julii Zajkowskiej –absolwentki naszego gimnazjum i uczennicy Karoliny Nowak z kl. 3c, z towarzyszeniem chóru. W ponadczasowym utworze Anny Jantar ,, Radość najpiękniejszych lat usłyszeliśmy najmłodszych artystów Martusię Skibińską z kl.6a, Kubusia Kwiatkowskiego z kl.6 c oraz Wiktorie Grabowską z kl.7c. Nasze absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska w utworze ,,Kiedyś’’ wyśpiewały nam to w co warto wierzyć z przesłaniem, że dobro zawsze zwycięża. Nie zabrakło też ukazania piękna naszej Ojczyzny i miłości do niej w recytowanym przez Olgę Kosewską wierszu ,,Myśląc Ojczyzna’ ’naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II. Dopełnieniem tych słów był utwór ,,Miejcie nadzieję’’ w wykonaniu zespołu ,,La-Ti- Do’’(Karolina Nowak kl.3b, Anna Wysocka kl.8c, Karol Bugajewski kl.3c, Jakub Skierkowski kl.8b).

Słowa szczególnego uznania skierowała do uczniów i opiekuna artystycznego p. wicekurator oświaty Dorota Skrzypek dziękując za profesjonalny występ ,który dostarczył uczestnikom niezapomnianych doznań. Podziękowania skierowała również do pani dyrektor szkoły Aldony Krzywickiej. Najwyższym uznaniem dla chóru były owacje zaproszonych gości na stojąco.

Gratulujemy naszym wspaniałym Artystom i pani Hannie Długołęckiej z przygotowanie tej uroczystości.