logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391201
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4545
561
7235
14951
391201

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

      W dniu 23.11.2018r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół średnich z terenu z terenu pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego. Organizatorem uroczystości była ciechanowska delegatura Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły przedstawiając montaż słowno-muzyczny o nieprzemijających wartościach jak dobro, mądrość, wolność, pasje czy miłość do ojczyzny. Wzruszające słowa w połączeniu z pięknym śpiewem w wykonaniu chóru i solistów tworzyły nierozerwalną całość.

     W życiu pełnym zawiłych dróg szukamy piękna i radości. Często ukojenie odnajdujemy w muzyce ,bo przecież muzyka łagodzi obyczaje A ten kto śpiewa światło ma w sobie, więc śpiewajmy razem, bo połączone głosy mają moc…. Tymi słowami przywitała gości uczennica Olga Kosewska z kl.7a, która prowadziła tę uroczystość. A moc i piękno śpiewu   w utworze ,,Śpiewajmy razem’’ przedstawił chór z partiami solowymi Marty Skibińskiej z kl.6a. Kolejnym utworem był ,,Czas nas uczy pogody’’ w wykonaniu Julii Zajkowskiej –absolwentki naszego gimnazjum i uczennicy Karoliny Nowak z kl. 3c, z towarzyszeniem chóru. W ponadczasowym utworze Anny Jantar ,, Radość najpiękniejszych lat usłyszeliśmy najmłodszych artystów Martusię Skibińską z kl.6a, Kubusia Kwiatkowskiego z kl.6 c oraz Wiktorie Grabowską z kl.7c. Nasze absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska w utworze ,,Kiedyś’’ wyśpiewały nam to w co warto wierzyć z przesłaniem, że dobro zawsze zwycięża. Nie zabrakło też ukazania piękna naszej Ojczyzny i miłości do niej w recytowanym przez Olgę Kosewską wierszu ,,Myśląc Ojczyzna’ ’naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II. Dopełnieniem tych słów był utwór ,,Miejcie nadzieję’’ w wykonaniu zespołu ,,La-Ti- Do’’(Karolina Nowak kl.3b, Anna Wysocka kl.8c, Karol Bugajewski kl.3c, Jakub Skierkowski kl.8b).

   Słowa szczególnego uznania skierowała do uczniów i opiekuna artystycznego p. wicekurator oświaty Dorota Skrzypek dziękując za profesjonalny występ ,który dostarczył uczestnikom niezapomnianych doznań. Podziękowania skierowała również do pani dyrektor szkoły Aldony Krzywickiej. Najwyższym uznaniem dla chóru były owacje zaproszonych gości na stojąco.

   Gratulujemy naszym wspaniałym Artystom i pani Hannie Długołęckiej z przygotowanie tej uroczystości.