Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W dniu 25 listopada w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną związaną ze 100-leciem Odzyskania przez Polskę Niepodległości. To niezwykle ważne wydarzenie dla każdego Polaka.  Nasi uczniowie w wierszach i muzyce ukazali jakże trudną historię naszego narodu. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Podziękowania do uczniów, nauczycieli i pani dyrektor szkoły Aldony Krzywickiej skierował ksiądz proboszcz parafii Jan Jóźwiak, wyrażając wzruszenie i podziw dla tak podniosłego występu.

Organizatorami tej uroczystości były p. Anna Rzeczkowska, p. Anna Kaszubowska, p. Hanna Długołęcka oraz p. Kamila Radecka.

Dziękujemy naszym absolwentom za to, że są nieodłączną częścią chóru.

Gratulujemy!