logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516084
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
30
671
5031
20602
516084

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

      W dniu 25 listopada w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną związaną ze 100-leciem Odzyskania przez Polskę Niepodległości. To niezwykle ważne wydarzenie dla każdego Polaka.  Nasi uczniowie w wierszach i muzyce ukazali jakże trudną historię naszego narodu. Artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Podziękowania do uczniów, nauczycieli i pani dyrektor szkoły Aldony Krzywickiej skierował ksiądz proboszcz parafii Jan Jóźwiak, wyrażając wzruszenie i podziw dla tak podniosłego występu.

Organizatorami tej uroczystości były p. Anna Rzeczkowska, p. Anna Kaszubowska, p. Hanna Długołęcka oraz p. Kamila Radecka.

Dziękujemy naszym absolwentom za to, że są nieodłączną częścią chóru.

Gratulujemy!