logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516181
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
127
671
5128
20699
516181

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

   21 listopada br. w siedzibie Cedrob S.A. w Ujazdówku, organizatora Programu Stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, po raz drugi, utalentowani uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II etapie konkursu - prezentacje aplikantów. Jubileuszowa, V edycja konkursu adresowana była do uzdolnionej młodzieży gimnazjalnej oraz siódmo- i ósmoklasistów, z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego oraz żuromińskiego, których pasje i zdolności zasługują na szczególne uznanie oraz wsparcie. Przed komisją konkursową zaprezentowało się aż 32 uczestników, w tym pięcioro z naszej szkoły (byliśmy najliczniejszą reprezentacją!). W kategorii nauki humanistyczne szkołę reprezentowały gimnazjalistki - Maria Smoleńska z klasy III c i Katarzyna Burszewska z klasy III ai, w kategorii kultura - Anna Stawińska i Olga Kosewska, obydwie z klasy VII a, a w kategorii sport - Maria Zielińska z klasy VIII c.

Aplikanci mówili o sobie, swoich talentach, zaintersowaniach oraz osiągnięciach. Komisja konkursowa składała się z przedstawicieli spółki oraz osób delegowanych przez szkoły, zgłaszających uczniów. Z naszej szkoły była to pani Małgorzata Nowakowska, szkolny koordynator Programu. Juri wybrało dziesięcioro stypendystów, w czterech dziedzinach: nauki ścisłe, nauki humanistyczne, kultura oraz sport. Jedną z Laureatek konkursu została Ania Stawińska! Juri doceniło jej oryginalną prezentację, kreatywność i ekspresję. Ania, od lat jest aktorką Teatru "Klapsik", działającego przy PCKiSz w Ciechanowie, tańczy w Ludowym Zespole Artystycznym Ciechanów, reprezentując miasto w Polsce oraz poza jej granicami. Jest laureatką wielu konkursów recytatorskich i wokalnych.

   Podczas gali finałowej, Stypendystom wręczono uroczyście symboliczne Vouchery w wysokości 3 600 PLN. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe.

   Na uznanie zasługują prezentacje wszystkich uczniów. Były wspaniałe! Jesteśmy z Was dumni! Podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, Pedagogów, Trenerów, którzy odgrywają szczególną rolę w rozwoju pasji młodych ludzi, wspomagając ich w realizacji codziennych obowiązków i osiąganiu zamierzonych celów.

Gratulujemy sukcesu Ani i jej najbliższym - Rodzicom i siostrze Weronice, Nauczycielom, Opiekunom artystycznym. Wszystkim utalentowanym uczniom życzymy dalszego rozwoju, nabywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń!

Dziękujemy firmie Cedrob S.A. za zaproszenie do udziału w konkursie. Cieszy ogromnie fakt, że jedna z uczennic otrzymała Stypendium, a szkoła dodatkowe fundusze na rozwój talentów uczniów.

http://www.grupacedrob.pl/aktualnosci/cedrob-po-raz-piaty-wreczyl-stypendia