Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

21 listopada br. w siedzibie Cedrob S.A. w Ujazdówku, organizatora Programu Stypendialnego „Inwestycja w region – inwestycja w młodzież”, po raz drugi, utalentowani uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II etapie konkursu - prezentacje aplikantów. Jubileuszowa, V edycja konkursu adresowana była do uzdolnionej młodzieży gimnazjalnej oraz siódmo- i ósmoklasistów, z terenu powiatu ciechanowskiego, mławskiego oraz żuromińskiego, których pasje i zdolności zasługują na szczególne uznanie oraz wsparcie. Przed komisją konkursową zaprezentowało się aż 32 uczestników, w tym pięcioro z naszej szkoły (byliśmy najliczniejszą reprezentacją!). W kategorii nauki humanistyczne szkołę reprezentowały gimnazjalistki - Maria Smoleńska z klasy III c i Katarzyna Burszewska z klasy III ai, w kategorii kultura - Anna Stawińska i Olga Kosewska, obydwie z klasy VII a, a w kategorii sport - Maria Zielińska z klasy VIII c.

Aplikanci mówili o sobie, swoich talentach, zaintersowaniach oraz osiągnięciach. Komisja konkursowa składała się z przedstawicieli spółki oraz osób delegowanych przez szkoły, zgłaszających uczniów. Z naszej szkoły była to pani Małgorzata Nowakowska, szkolny koordynator Programu. Juri wybrało dziesięcioro stypendystów, w czterech dziedzinach: nauki ścisłe, nauki humanistyczne, kultura oraz sport. Jedną z Laureatek konkursu została Ania Stawińska! Juri doceniło jej oryginalną prezentację, kreatywność i ekspresję. Ania, od lat jest aktorką Teatru "Klapsik", działającego przy PCKiSz w Ciechanowie, tańczy w Ludowym Zespole Artystycznym Ciechanów, reprezentując miasto w Polsce oraz poza jej granicami. Jest laureatką wielu konkursów recytatorskich i wokalnych.

Podczas gali finałowej, Stypendystom wręczono uroczyście symboliczne Vouchery w wysokości 3 600 PLN. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Na uznanie zasługują prezentacje wszystkich uczniów. Były wspaniałe! Jesteśmy z Was dumni! Podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, Pedagogów, Trenerów, którzy odgrywają szczególną rolę w rozwoju pasji młodych ludzi, wspomagając ich w realizacji codziennych obowiązków i osiąganiu zamierzonych celów.

Gratulujemy sukcesu Ani i jej najbliższym - Rodzicom i siostrze Weronice, Nauczycielom, Opiekunom artystycznym. Wszystkim utalentowanym uczniom życzymy dalszego rozwoju, nabywania wiedzy, rozwijania swoich pasji i spełniania marzeń!

Dziękujemy firmie Cedrob S.A. za zaproszenie do udziału w konkursie. Cieszy ogromnie fakt, że jedna z uczennic otrzymała Stypendium, a szkoła dodatkowe fundusze na rozwój talentów uczniów.