Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Miło nam poinformować, że praca plastyczna naszego ucznia- Franciszka Laskowskiego z klasy III b została zakwalifikowana do III etapu oraz  nagrodzona w ramach XVI edycji Konkursu Ekologicznego ,,Bądź świadomy-walcz ze smogiem ! " dla uczniów  szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego,  organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Uroczysta Gala Finałowa- ogłoszenie wyników i wręczenia nagród- odbędzie się 4 grudnia w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

Franiowi, jego rodzicom i wychowawczyni gratulujemy i życzymy zdobycia I miejsca.