logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391171
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4515
561
7205
14921
391171

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Miło nam poinformować, że praca plastyczna naszego ucznia- Franciszka Laskowskiego z klasy III b została zakwalifikowana do III etapu oraz  nagrodzona w ramach XVI edycji Konkursu Ekologicznego ,,Bądź świadomy-walcz ze smogiem ! " dla uczniów  szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego,  organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. 

Uroczysta Gala Finałowa- ogłoszenie wyników i wręczenia nagród- odbędzie się 4 grudnia w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

Franiowi, jego rodzicom i wychowawczyni gratulujemy i życzymy zdobycia I miejsca.