logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516100
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
46
671
5047
20618
516100

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Miło nam poinformować, że praca plastyczna naszego ucznia- Franciszka Laskowskiego z klasy III b została zakwalifikowana do III etapu oraz  nagrodzona w ramach XVI edycji Konkursu Ekologicznego ,,Bądź świadomy-walcz ze smogiem ! " dla uczniów  szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego,  organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. 

Uroczysta Gala Finałowa- ogłoszenie wyników i wręczenia nagród- odbędzie się 4 grudnia w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

Franiowi, jego rodzicom i wychowawczyni gratulujemy i życzymy zdobycia I miejsca.