logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391308
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4652
561
7342
15058
391308

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Dzisiaj nasza szkoła bardzo aktywnie włączyła  się do obchodów Międzynarodowego Dnia bez Elektrośmieci organizowanych w Polsce po raz pierwszy  przez  ElektroEko (organizator programu „Moje miasto bez elektrośmieci”). Idea została stworzona przez  WEEE Forum przy wsparciu 26 organizacji non-profit z 20 różnych krajów z całego świata, w celu ochrony środowiska naturalnego.
W ramach tego wydarzenia przeprowadzono w szkole zbiórkę elektrośmieci pod hasłem ,,Dzień bez elektrośmieci”. Szkoła jednocześnie bierze udział   w konkursie, w którym, dzięki przeprowadzonym akcjom, można  wygrać nawet 10 500 punktów Funduszu Oświatowego i wymienić je na dowolne pomoce dydaktyczne z Katalogu Pomocy Szkolnych.

Zwycięska placówka otrzyma dodatkowo Kupon Sodexo o wartości 500 zł. W ramach Konkursu można otrzymać także wyróżnienia, a każde z nich nagrody w postaci 2000 punktów Funduszu Oświatowego oraz Kupon Sodexo o wartości 200 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym  rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły  za pomoc przy dzisiejszej zbiórce elektrośmieci. To nie ostatnia taka akcja w szkole. W lutym z czeka nas następna ekowalentynkowa  zbiórka elektrośmieci. Prosimy o dalsze zbieranie elektrośmieci i przyniesienie ich do szkoły na następną akcję.

Zapraszamy