Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Dzisiaj nasza szkoła bardzo aktywnie włączyła  się do obchodów Międzynarodowego Dnia bez Elektrośmieci organizowanych w Polsce po raz pierwszy  przez  ElektroEko (organizator programu „Moje miasto bez elektrośmieci”). Idea została stworzona przez  WEEE Forum przy wsparciu 26 organizacji non-profit z 20 różnych krajów z całego świata, w celu ochrony środowiska naturalnego.
W ramach tego wydarzenia przeprowadzono w szkole zbiórkę elektrośmieci pod hasłem ,,Dzień bez elektrośmieci”. Szkoła jednocześnie bierze udział   w konkursie, w którym, dzięki przeprowadzonym akcjom, można  wygrać nawet 10 500 punktów Funduszu Oświatowego i wymienić je na dowolne pomoce dydaktyczne z Katalogu Pomocy Szkolnych.

Zwycięska placówka otrzyma dodatkowo Kupon Sodexo o wartości 500 zł. W ramach Konkursu można otrzymać także wyróżnienia, a każde z nich nagrody w postaci 2000 punktów Funduszu Oświatowego oraz Kupon Sodexo o wartości 200 zł.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym  rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły  za pomoc przy dzisiejszej zbiórce elektrośmieci. To nie ostatnia taka akcja w szkole. W lutym z czeka nas następna ekowalentynkowa  zbiórka elektrośmieci. Prosimy o dalsze zbieranie elektrośmieci i przyniesienie ich do szkoły na następną akcję.