Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Corocznie 14 listopada obchodzony jest w naszym kraju pod znakiem ekologii. W tym dniu uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Dzień czystego powietrza”. Ideą tego dnia jest propagowanie ochrony powietrza w miejscu zamieszkania poprzez informowanie o szkodliwości spalania śmieci w domowych piecach. Przygotowana przez uczniów klasy III b pod kierunkiem wychowawcy kampania informacyjna ma propagować zachowania proekologiczne poprzez przypomnienie o szkodliwości spalania śmieci w warunkach domowych.
,,Powietrze może być czystsze, a zdrowie lepsze !"- apelowali trzecioklasiści  rozdający ulotki informacyjne podczas happeningu ekologicznego w naszej szkole.