logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516168
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
114
671
5115
20686
516168

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Corocznie 14 listopada obchodzony jest w naszym kraju pod znakiem ekologii. W tym dniu uczniowie naszej szkoły włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Dzień czystego powietrza”. Ideą tego dnia jest propagowanie ochrony powietrza w miejscu zamieszkania poprzez informowanie o szkodliwości spalania śmieci w domowych piecach. Przygotowana przez uczniów klasy III b pod kierunkiem wychowawcy kampania informacyjna ma propagować zachowania proekologiczne poprzez przypomnienie o szkodliwości spalania śmieci w warunkach domowych. 
,,Powietrze może być czystsze, a zdrowie lepsze !"- apelowali trzecioklasiści  rozdający ulotki informacyjne podczas happeningu ekologicznego w naszej szkole.