logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

784553
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
646
1035
3706
26158
784553

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

SKSonTour- to właśnie dzisiaj czyli 9 listopada odbyła się impreza promująca zajęcia realizowane w ramach SKS. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie spotkały się grupy SKS z całego Mazowsza. Naszą szkołę reprezentowała 20 osobowa grupa dziewcząt z klas VI-VII pod opieką Barbary Chełmińskiej. Każdy uczestnik znalazł ciekawą stację dla siebie- była deskorolka, wiosła, refleksomierz a także nowa forma ruchu jaką jest speed-ball. Ciekawym spotkaniem okazała się również stacja mistrzów i możliwość treningu z piłkarzami ręcznymi Orlen Wisła Płock: Aleksem Olkowskim, Kubą Więckowskim, Damianem Woźniakiem oraz Mikołajem Tartasem- wychowankiem naszej szkoły- a w szczególności UKS NIKE. Można było również sprawdzić swoją siłę dłoni w pomiarze dynamometrem, skoczność- pomiarem skoku w dal z miejsca oraz wyskokiem na platformie, a także zwinność- w biegu 10X5 metrów. Dla uczestników przygotowana była również stacja- udzielanie pierwszej pomocy, na której uczniowie sprawdzali swoje umiejętności.

Wydarzenie to było promocją aktywności fizycznej oraz integracją środowiska SKS na Mazowszu. Dziewczyny tak trzymać!!!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć