Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

SKSonTour- to właśnie dzisiaj czyli 9 listopada odbyła się impreza promująca zajęcia realizowane w ramach SKS. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie spotkały się grupy SKS z całego Mazowsza. Naszą szkołę reprezentowała 20 osobowa grupa dziewcząt z klas VI-VII pod opieką Barbary Chełmińskiej. Każdy uczestnik znalazł ciekawą stację dla siebie- była deskorolka, wiosła, refleksomierz a także nowa forma ruchu jaką jest speed-ball. Ciekawym spotkaniem okazała się również stacja mistrzów i możliwość treningu z piłkarzami ręcznymi Orlen Wisła Płock: Aleksem Olkowskim, Kubą Więckowskim, Damianem Woźniakiem oraz Mikołajem Tartasem- wychowankiem naszej szkoły- a w szczególności UKS NIKE. Można było również sprawdzić swoją siłę dłoni w pomiarze dynamometrem, skoczność- pomiarem skoku w dal z miejsca oraz wyskokiem na platformie, a także zwinność- w biegu 10X5 metrów. Dla uczestników przygotowana była również stacja- udzielanie pierwszej pomocy, na której uczniowie sprawdzali swoje umiejętności.

Wydarzenie to było promocją aktywności fizycznej oraz integracją środowiska SKS na Mazowszu. Dziewczyny tak trzymać!!!