logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516186
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
132
671
5133
20704
516186

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Z okazji 100 – Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości dnia 9 listopada 2018 roku uczniowie klas Vb i VIa wzięli udział w marszu pod hasłem: „ Cieszymy się niepodległością”   zorganizowanym przez Szkołę Podstawową TWP. Biało – czerwony pochód rozpoczął przemarsz od ulicy Warszawskiej. Następnie zgromadzeni przeszli w kierunku Placu Kościuszki, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze przy Pomniku POW. W dalszej części uczniowie przemaszerowali ulicami 3 Maja, Sienkiewicza i Spółdzielczą. Podczas marszu były recytowane wiersze oraz śpiewane pieśni o tematyce patriotycznej. Po ponad godzinnym marszu wszyscy dotarli do Placu Piłsudskiego, gdzie zostały złożone kwiaty oraz zapalone znicze. Dokładnie o godz. 11:11 wszyscy odśpiewali cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, po którym nastąpiły okolicznościowe przemówienia.


Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego.