Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Z okazji 100 – Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości dnia 9 listopada 2018 roku uczniowie klas Vb i VIa wzięli udział w marszu pod hasłem: „ Cieszymy się niepodległością”   zorganizowanym przez Szkołę Podstawową TWP. Biało – czerwony pochód rozpoczął przemarsz od ulicy Warszawskiej. Następnie zgromadzeni przeszli w kierunku Placu Kościuszki, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze przy Pomniku POW. W dalszej części uczniowie przemaszerowali ulicami 3 Maja, Sienkiewicza i Spółdzielczą. Podczas marszu były recytowane wiersze oraz śpiewane pieśni o tematyce patriotycznej. Po ponad godzinnym marszu wszyscy dotarli do Placu Piłsudskiego, gdzie zostały złożone kwiaty oraz zapalone znicze. Dokładnie o godz. 11:11 wszyscy odśpiewali cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, po którym nastąpiły okolicznościowe przemówienia.

Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów Pana Krzysztofa Kosińskiego.