logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391267
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4611
561
7301
15017
391267

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie klasy IIIa jako jedyna klasa z ciechanowskich szkół bierze udział w nieodpłatnym ogólnopolskim programie edukacyjnym dla szkół podstawowych MegaMisja. W klasie II wraz z wychowawczynią Małgorzatą Szpejną zakwalifikowali się do programu MegaMisja Fundacji Orange. Wychowawczyni wypełniła wniosek, nagrała z udziałem dzieci 30-sekundowy filmik, o tym dlaczego właśnie IIIa ma uczestniczyć w programie i wysłała do Fundacji Orange. Zainteresowanie programem było bardzo duże, o jedno miejsce walczyły średnio blisko trzy szkoły. Tym bardziej jesteśmy dumni, że klasa IIIa znalazła się wśród uczestników programu. Dzieci uczą się kreatywnego, bezpiecznego i mądrego korzystania z technologii.
Kompetencje cyfrowe oraz społeczne zdobywają poprzez zabawę. W czasie trwania MegaMisji, realizując kolejne obszary tematyczne zdobywają nagrody dla swojej klasy – tablety, kreatywne zestawy plastyczne, pakiety książek i gier planszowych oraz zestawy zabawek edukacyjnych i audiobooków.