Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczniowie klasy IIIa jako jedyna klasa z ciechanowskich szkół bierze udział w nieodpłatnym ogólnopolskim programie edukacyjnym dla szkół podstawowych MegaMisja. W klasie II wraz z wychowawczynią Małgorzatą Szpejną zakwalifikowali się do programu MegaMisja Fundacji Orange. Wychowawczyni wypełniła wniosek, nagrała z udziałem dzieci 30-sekundowy filmik, o tym dlaczego właśnie IIIa ma uczestniczyć w programie i wysłała do Fundacji Orange. Zainteresowanie programem było bardzo duże, o jedno miejsce walczyły średnio blisko trzy szkoły. Tym bardziej jesteśmy dumni, że klasa IIIa znalazła się wśród uczestników programu. Dzieci uczą się kreatywnego, bezpiecznego i mądrego korzystania z technologii.
Kompetencje cyfrowe oraz społeczne zdobywają poprzez zabawę. W czasie trwania MegaMisji, realizując kolejne obszary tematyczne zdobywają nagrody dla swojej klasy – tablety, kreatywne zestawy plastyczne, pakiety książek i gier planszowych oraz zestawy zabawek edukacyjnych i audiobooków.