logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

818948
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
662
1004
10528
22386
818948

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie klasy IIIa jako jedyna klasa z ciechanowskich szkół bierze udział w nieodpłatnym ogólnopolskim programie edukacyjnym dla szkół podstawowych MegaMisja. W klasie II wraz z wychowawczynią Małgorzatą Szpejną zakwalifikowali się do programu MegaMisja Fundacji Orange. Wychowawczyni wypełniła wniosek, nagrała z udziałem dzieci 30-sekundowy filmik, o tym dlaczego właśnie IIIa ma uczestniczyć w programie i wysłała do Fundacji Orange. Zainteresowanie programem było bardzo duże, o jedno miejsce walczyły średnio blisko trzy szkoły. Tym bardziej jesteśmy dumni, że klasa IIIa znalazła się wśród uczestników programu. Dzieci uczą się kreatywnego, bezpiecznego i mądrego korzystania z technologii.
Kompetencje cyfrowe oraz społeczne zdobywają poprzez zabawę. W czasie trwania MegaMisji, realizując kolejne obszary tematyczne zdobywają nagrody dla swojej klasy – tablety, kreatywne zestawy plastyczne, pakiety książek i gier planszowych oraz zestawy zabawek edukacyjnych i audiobooków.