logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391306
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4650
561
7340
15056
391306

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

9 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Aldona Krzywicka, która przypomniała wszystkim zgromadzonym, jak ważne jest dla każdego Polaka zbliżające się święto i co to znaczy być patriotą we współczesnym świecie. O godzinie 11.11 wszyscy uczestnicy zaśpiewali Hymn Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas akademii mogliśmy usłyszeć wiersze i pieśni oraz kontekst historyczny bolesnej historii naszego narodu. Nie zabrakło najważniejszej postaci marszałka Piłsudskiego ani piłsudczyków. Mogliśmy również usłyszeć wzruszające, patriotyczne pieśni wykonane przez szkolny chór oraz występujących w nim solistów: „Rota”, „Legiony”, „Wojenko, wojenko”, „Miejcie nadzieję”.

Uczniowie z kl.2b zaśpiewali pieśń „Przybyli ułani pod okienko” i jako najmłodsi artyści wyrecytowali wiersz ,,Kto ty jesteś’’ .W uroczystości czynny udział wzięli harcerze z 3CWDH „Żywioły”. Na zakończenie został odczytany apel poległych. Po akademii nadal świętowaliśmy urodziny Niepodległej. Uczniowie zostali poczęstowani biało-czerwonymi cukierkami. Organizatorzy uroczystości dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uczczenia tego dnia w tak wyjątkowy sposób. To wspaniała lekcja historii wyrażona w muzyce, w tekście i w śpiewie. Akademię tę przygotowały p. Anna Rzeczkowska (scenariusz uroczystości), pani Hanna Długołęcka (oprawa muzyczna, chór, dekoracje), Anna Kaszubowska (oprawa muzyczna, przygotowanie najmłodszych uczniów). Współorganizatorami uroczystości były również p. Kamila Radecka, p. Barbara Derbin oraz p. Michał Długozima (nagłośnienie).

Zapraszamy do galerii zdjęć