Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie, w tym harcerze, absolwenci, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i dziadkowie uczestniczyli w kościele Farnym we Mszy św. w intencji Ojczyzny. Następnie, na placu Piłsudskiego, podczas uroczystości patriotycznych, delegacja złożyła kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Dziękujemy za wspólne świętowanie.

Zdjęcia: ciechanowinaczej.pl