logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516123
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
69
671
5070
20641
516123

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie, w tym harcerze, absolwenci, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i dziadkowie uczestniczyli w kościele Farnym we Mszy św. w intencji Ojczyzny. Następnie, na placu Piłsudskiego, podczas uroczystości patriotycznych, delegacja złożyła kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego. Dziękujemy za wspólne świętowanie.


Zdjęcia: ciechanowinaczej.pl