logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516192
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
138
671
5139
20710
516192

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Uczennice klasy 3a; Zuzia Dejnakowska, Asia Sadowska i Natalia Zabielska w ramach realizacji projektu gimnazjalnego przygotowały wystawę związaną ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Wystawa kształtująca postawy patriotyczne cieszyła się wśród naszych uczniów dużym zainteresowaniem.

Opiekunem projektu jest L. Symołon.