Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczennice klasy 3a; Zuzia Dejnakowska, Asia Sadowska i Natalia Zabielska w ramach realizacji projektu gimnazjalnego przygotowały wystawę związaną ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Wystawa kształtująca postawy patriotyczne cieszyła się wśród naszych uczniów dużym zainteresowaniem.

Opiekunem projektu jest L. Symołon.