logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516106
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
52
671
5053
20624
516106

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Szanowni Państwo.
Serdecznie dziękujemy Państwu za włączenie się do akcji zbiórki elektrośmieci w latach ubiegłych w ramach programu ,,Moje miasto bez elektrośmieci", dzięki któremu szkoła pozyskała pomoce dydaktyczne. W tym roku szkolnym z okazji obchodzonego po raz pierwszy w Polsce Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci (13 października) nasza szkoła weźmie udział w konkursie  z nagrodami ! Można wygrać nawet 10 500 punktów Funduszu Oświatowego i wymienić je na dowolne pomoce dydaktyczne z Katalogu Pomocy Szkolnych. Zwycięska placówka otrzyma dodatkowo Kupon Sodexo o wartości 500 zł.


W ramach Konkursu można otrzymać także wyróżnienia, a każde z nich nagrody w postaci 2000 punktów Funduszu Oświatowego oraz Kupon Sodexo o wartości 200 zł.

Aby wygrać, trzeba przeprowadzić w szkole w ciągu roku szkolnego dwie akcje zbierania elekrośmieci.

Najbliższa akcja pod hasłem ,,Dzień bez elektrośmieci " organizowana będzie w szkole

                               15 listopada-czwartek godz. 7.30-13.00.

Małogabarytowe urządzenia AGD oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny małych rozmiarów(suszarki, żelazka, tostery, magnetowidy, radioodbiorniki, komputery, monitory, drukarki, itp. będziemy zbierać  na holu na parterze.

Każdy zalegający w domu, piwnicy czy garażu  elektrośmieć  przyjmiemy z radością.

Dla uczniów najbardziej zaangażowanych w zbiórkę przewidujemy nagrody-piórniki ekologiczne, magnesy i naklejki ,,Moje miasto bez elektrośmieci".

Zapraszamy do udziału w akcji.