Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.

Prosimy o wsparcie!!

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Szanowni Państwo.
Serdecznie dziękujemy Państwu za włączenie się do akcji zbiórki elektrośmieci w latach ubiegłych w ramach programu ,,Moje miasto bez elektrośmieci", dzięki któremu szkoła pozyskała pomoce dydaktyczne. W tym roku szkolnym z okazji obchodzonego po raz pierwszy w Polsce Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci (13 października) nasza szkoła weźmie udział w konkursie  z nagrodami ! Można wygrać nawet 10 500 punktów Funduszu Oświatowego i wymienić je na dowolne pomoce dydaktyczne z Katalogu Pomocy Szkolnych. Zwycięska placówka otrzyma dodatkowo Kupon Sodexo o wartości 500 zł.

W ramach Konkursu można otrzymać także wyróżnienia, a każde z nich nagrody w postaci 2000 punktów Funduszu Oświatowego oraz Kupon Sodexo o wartości 200 zł.

Aby wygrać, trzeba przeprowadzić w szkole w ciągu roku szkolnego dwie akcje zbierania elekrośmieci.

Najbliższa akcja pod hasłem ,,Dzień bez elektrośmieci " organizowana będzie w szkole

15 listopada-czwartek godz. 7.30-13.00.

Małogabarytowe urządzenia AGD oraz sprzęt elektryczny i elektroniczny małych rozmiarów(suszarki, żelazka, tostery, magnetowidy, radioodbiorniki, komputery, monitory, drukarki, itp. będziemy zbierać  na holu na parterze.

Każdy zalegający w domu, piwnicy czy garażu  elektrośmieć  przyjmiemy z radością.

Dla uczniów najbardziej zaangażowanych w zbiórkę przewidujemy nagrody-piórniki ekologiczne, magnesy i naklejki ,,Moje miasto bez elektrośmieci".

Zapraszamy do udziału w akcji.