logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516183
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
129
671
5130
20701
516183

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie klasy 3a byli na wycieczce w Warszawie. Na początek dnia odwiedzili Centrum Nauki Kopernik – poznawali prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Niespodzianką był pobyt na Zamku Królewskim. Następnie dzieci poddały się świątecznemu nastrojowi w Fabryce Bombek Fogiel. Zwiedzili zakład produkcyjny, zobaczyli wszystkie etapy produkcji szklanych bombek choinkowych. Na zakończenie wzięli udział w warsztatach plastycznych, które polegały na własnoręcznym pomalowaniu i udekorowaniu bombki. Każdy na zakończenie otrzymał wykonaną przez siebie bombkę jako pamiątkę. Dodatkowo czekał na wszystkich słodki poczęstunek w pracowni. Zadowoleni, pełni wrażeń wrócili do domu.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć