Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczniowie klasy 3a byli na wycieczce w Warszawie. Na początek dnia odwiedzili Centrum Nauki Kopernik – poznawali prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Niespodzianką był pobyt na Zamku Królewskim. Następnie dzieci poddały się świątecznemu nastrojowi w Fabryce Bombek Fogiel. Zwiedzili zakład produkcyjny, zobaczyli wszystkie etapy produkcji szklanych bombek choinkowych. Na zakończenie wzięli udział w warsztatach plastycznych, które polegały na własnoręcznym pomalowaniu i udekorowaniu bombki. Każdy na zakończenie otrzymał wykonaną przez siebie bombkę jako pamiątkę. Dodatkowo czekał na wszystkich słodki poczęstunek w pracowni. Zadowoleni, pełni wrażeń wrócili do domu.