Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Warszawie zaprasza dzieci z klas IV-V szkół podstawowych z województwa mazowieckiego do udziału w konkursie plastycznym pt.: Jedz warzywa i owoce, bo witamin w nich są moce.

Tematami konkursowymi są:

zasady zdrowego żywienia,
   kolorowe przekąski owocowo-warzywne,
   mój ulubiony zdrowy posiłek,
   owoce i warzywa w codziennej diecie.

Praca konkursowa zgodna z tematyką powinna być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie itp.) w formacie A4, w układzie poziomym lub pionowym. Każda placówka oświatowa może zgłosić do Oddziału Terenowego KOWR w Warszawie maksymalnie trzy prace konkursowe, które zostaną wybrane przez szkolną komisję konkursową. Pozostałe prace będą wyeksponowane na wystawie szkolnej.

Nagrodami w Konkursie ufundowanymi przez Organizatora są nagrody rzeczowe:
I miejsce - rower o wartości do 1000 zł brutto,
II miejsce - hulajnoga o wartości do 650 zł brutto,
III miejsce - deskorolka RIPSTIK o wartości do 350 zł brutto.

Prace proszę złożyć do p. Danuty Romkowskiej do 16 listopada( piątek).
Więcej informacji o konkursie: