logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586664
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
557
794
3106
17875
586664

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Warszawie zaprasza dzieci z klas IV-V szkół podstawowych z województwa mazowieckiego do udziału w konkursie plastycznym pt.: Jedz warzywa i owoce, bo witamin w nich są moce.

Tematami konkursowymi są:

   zasady zdrowego żywienia,
   kolorowe przekąski owocowo-warzywne,
   mój ulubiony zdrowy posiłek,
   owoce i warzywa w codziennej diecie.

Praca konkursowa zgodna z tematyką powinna być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie itp.) w formacie A4, w układzie poziomym lub pionowym. Każda placówka oświatowa może zgłosić do Oddziału Terenowego KOWR w Warszawie maksymalnie trzy prace konkursowe, które zostaną wybrane przez szkolną komisję konkursową. Pozostałe prace będą wyeksponowane na wystawie szkolnej.

Nagrodami w Konkursie ufundowanymi przez Organizatora są nagrody rzeczowe:
I miejsce - rower o wartości do 1000 zł brutto,
II miejsce - hulajnoga o wartości do 650 zł brutto,
III miejsce - deskorolka RIPSTIK o wartości do 350 zł brutto.

Prace proszę złożyć do p. Danuty Romkowskiej do 16 listopada( piątek).
Więcej informacji o konkursie:

http://www.kowr.gov.pl/o-kowr/informacje-z-regionow/konkurs-plastyczny-dla-uczniow-z-mazowsza