logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586726
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
619
794
3168
17937
586726

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI edycji konkursu ekologicznego ,,Bądź świadomy-walcz ze smogiem !” organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. W pierwszym etapie –szkolnym- udział wzięli : Anna Jaskulska, Franciszek Laskowski i Kinga Sakowska (klasa III b- opiekun p. Danuta Romkowska) oraz Maja Gałązka i Weronika Czarnecka (klasa VII c -opiekun p. Małgorzata Nowakowska). Szkolna komisja zakwalifikowała do II etapu regionalnego: w pierwszej grupie wiekowej (klasy I-III) pracę ucznia - Franciszka Laskowskiego – plakat ekologiczny z hasłem oraz w trzeciej grupie wiekowej (klasy VII-VIII)  pracę uczennicy  Weroniki Czarneckiej – wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki.

Nie zgłoszono do konkursu żadnej pracy w drugiej grupie wiekowej (klasy IV-VI)- komiks łączący w sobie  część plastyczną i tekstową.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a Franiowi i Weronice życzymy dalszych sukcesów w etapie regionalnym i finałowym-wojewódzkim.