Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI edycji konkursu ekologicznego ,,Bądź świadomy-walcz ze smogiem !” organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. W pierwszym etapie –szkolnym- udział wzięli : Anna Jaskulska, Franciszek Laskowski i Kinga Sakowska (klasa III b- opiekun p. Danuta Romkowska) oraz Maja Gałązka i Weronika Czarnecka (klasa VII c -opiekun p. Małgorzata Nowakowska). Szkolna komisja zakwalifikowała do II etapu regionalnego: w pierwszej grupie wiekowej (klasy I-III) pracę ucznia - Franciszka Laskowskiego – plakat ekologiczny z hasłem oraz w trzeciej grupie wiekowej (klasy VII-VIII)  pracę uczennicy  Weroniki Czarneckiej – wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki.

Nie zgłoszono do konkursu żadnej pracy w drugiej grupie wiekowej (klasy IV-VI)- komiks łączący w sobie  część plastyczną i tekstową.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a Franiowi i Weronice życzymy dalszych sukcesów w etapie regionalnym i finałowym-wojewódzkim.