620747
620747

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

Nasza szkoła przystąpiła do projektu pn. „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji-II edycja”, realizowanego w samorządowych szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie gminy miejskiej Ciechanów. Celem głównym projektu jest zwiększanie kompetencji kluczowych, ukształtowanie właściwych postaw i zwiększenie umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Obejmuje to zajęcia realizowane m.in. w naszej szkole z zakresu języka niemieckiego, matematyki, fizyki, biologii, informatyki, programowania, geografii, chemii, zajęcia logopedyczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia z terapii pedagogicznej, zajęcia wyrównujace matematyczno-przyrodnicze dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej (klasy III). Projekt realizowany jest od 15.09.2018 do 23.06.2019. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją projektu.

regulamin

załącznik 1 - deklaracja uczestnictwa w projekcie