logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

977201
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2675
3410
10978
56906
977201

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rzek Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi we współpracy z Zakładem Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie zorganizowała Festiwal Wody. Wśród zaproszonych gości byli pracownicy ZWiK: pan Jerzy Ryziński, Prezes Zarządu - inicjator i patron honorowy wydarzenia, pan Artur Giziński, Wiceprezes Zarządu i pani Halina Bastkowska, Prokurent Zakładu, a także przedstawiciel Polskiego Związku Wędkarskiego, pan Henryk Grześ, Prezes Zarządu Okręgu, członek Zarządu Głównego oraz Radny Rady Miasta Ciechanów Wiesław Brzozowski. Gości powitała pani dyrektor Aldona Krzywicka. Pan Ryziński zaprezentował film przedstawiający działalność ZKiW, zdobywcy wielu prestiżowych nagór, i jego 80-letnią historię.

 

W tematykę Festiwalu wprowadzili obecnych pani Małgorzata Nowakowska, koordynator Festiwalu oraz prowadzący imprezę - Zosia Bednarska i Wiktor Pokrzywnicki, członkowie szkolnego koła LOP. Od nich uczestnicy usłyszeli wiele ciekawostek dotyczących wody, Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego "Dolona Rzeki Łydyni" oraz zagrożeń płynących z nieodpowiedzialnych postaw człowieka. Podczas Festiwalu edukacja przenikała się ze sztuką, kulturą i sportem. Stawiano czoła globalnym wyzwaniom ekologicznym. Czy świat bez wody może istnieć? Na to, i inne pytania szukano odpowiedzi m.in. w słowach piosenek "Świat bez wody" w wykonaniu Ani Wysockiej i "Piosenki o zdrowej wodzie" w wykonaniu Nadii Lesińskiej, Zosi Jakimiec, Kuby Kwiatkowskiego z zespołem.

Uczestnicy przyjrzeli się bliżej relacji człowieka z wodą. Ola Kosewska i Ania Stawińska, zaprezentowały mądrości ludowe - potwierdzone przez naukę - z wodą w tle: "Częste mycie skraca życie" i "Zimna woda zdrowia doda". Następnie przeprowadziły wśród publiczności konkurs - niedokończone przysłowia. Do wspólnej zabawy z kroplami wody zachęciła Marta Skibińska z zespołem tanecznym w składzie: Amelka Kazimierska, Maja Lewandowska, Marysia Zielińska w piosence "Deszczowy blues" oraz zespół - Ola Grabowska, Andrzej Dubrownik, Szymon Napiórkowski, Łukasz Kurek, Nadia Lesińska, Zosia Jakimiec, który zaśpiewał piosenkę "Solo z parasolem". Walkę dobra ze złem, zaprezentowały w ekspresyjnym tańcu do utworu Michaela Jacksona, Ala Bastkowska, Amelka Tańska i Dominika Łuczak. Dziewczynki same ułożyły choreografię do swojego występu.

Odbyły się też dwa pokazy. Pierwszy, dotyczył zasobów wody na świecie i połączony był z konkursem dla widowni, który przygotowali członkowie szkolnego koła biologicznego - Julia Prusińska i Julia Ignatowska. Drugi - wody przed i po jej oczyszczeniu - zaprezentował pan Artur Filipczyk, kierownik laboratorium ZWiK.

Młodzież poznała wiele znaczeń wody: zdrowotne, klimatotwórcze, wypoczynkowe. Dla młodych wędkarzy przygotowano konkurs rozpoznawania gatunków ryb żyjących w Łydyni. Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielił Kacper Pniewski. Członkowie Szkolnego Koła Scrabble, pod opieką pani Anny Długołęckiej, układali wyrazy kojarzące się z wodą. Z niewielką przewagą zwyciężył zespół chłopców - Maciek Garliński I Jakub Kraska. Woda to również relaks i sporty wodne. Na Festiwalu nie zabrakło więc rywalizacji sportowej. 6-osobowe drużyny z klas: VI b, VII a, VII c, VIII b, VIII c, III ai i III c, wystartowały w trzech konkurencjach. Wygrał zespół z klasy III c. Panel sportowy przygotowały panie Sylwia Borcz i Natalia Grabowicz.

W trakcie Festiwalu, pod okiem pani Hanny Długołęckiej, odbył się konkurs plastyczny "Woda - nasz największy skarb". Jury wyłoniło najlepsze prace. Największe uznanie zdobyła praca Zuzi Deynakowskiej. Wielu uczniów, pod opieką nauczycieli plastyki, pań Marty Górkiej i Hanny Długołęckiej, przygotowało tematyczne prace na wystawę, którą można było podziwiać podczas trwania festiwalu. Pani Marta, na okoliczność Festiwalu, wykonała wspaniałą dekorację.

W trakcie imprezy, na ekranie pojawiały się kolejno slajdy, nawiązujące do zagadnień poruszanych podczas wydarzenia. Prezentację multimedialną przygotowała pani Katarzyna Palińska. Opiekunkami wykonawców piosenek i układów tanecznych były panie Anna Burszewska i Hanna Długołęcka. Sponsorami nagród był ZWiK w Ciechanowie oraz pan Henryk Grześ z PZW.

Na zakończenie Festiwalu, pani Dyrektor podziękowała gościom za przybycie i ufundowane nagrody, a nauczycielom za przygotowanie imprezy.

Mamy nadzieję, że chwile spędzone razem, zapadną na długo w pamięci uczestników Festiwalu, a wiedza, jaką zdobyli będzie procentowała proekologicznymi postawami. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby złe nawyki ludzi nie spowodowały ogromnej katastrofy ekologicznej!

 

Zapraszamy

 

Zachęcamy do lektury artykułu "Festiwal Wody" w najnowszym numerze "Pulsu"

- magazynu opinii ziemi ciechanowskiej. str. 21