Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W piątek - 12.10.2018 r. w Lesie Śmiecińskim odbył się XXIII Zlot Młodzieży PTSM zorganizowany w ramach obchodów "100- lecia Niepodległości Polski i Światowego Dnia Turystyki w 2018 r.". Wzięło w nim udział czternastu członków szkolnego koła PTSM pod opieką p. Anny Naworskiej i p. Krzysztofa Truszczyńskiego.
Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę turystyczno - historyczną oraz sprawność fizyczną. Uczestniczyli w konkursach: turystyczno - historycznym, sztafecie zdrowotnej z udzielaniem pierwszej pomocy i siłaczu. Dart, bule, skakanka i hula - hop pozwoliły na sprawdzenie zręczności uczniów.
Dopisała nam aura i dobry humor. Wzbogaceni o nowe doświadczenia, wiedzę i nagrody rzeczowe wróciliśmy do swoich domów.