logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586680
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
573
794
3122
17891
586680

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W piątek - 12.10.2018 r. w Lesie Śmiecińskim odbył się XXIII Zlot Młodzieży PTSM zorganizowany w ramach obchodów "100- lecia Niepodległości Polski i Światowego Dnia Turystyki w 2018 r.". Wzięło w nim udział czternastu członków szkolnego koła PTSM pod opieką p. Anny Naworskiej i p. Krzysztofa Truszczyńskiego.
Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę turystyczno - historyczną oraz sprawność fizyczną. Uczestniczyli w konkursach: turystyczno - historycznym, sztafecie zdrowotnej z udzielaniem pierwszej pomocy i siłaczu. Dart, bule, skakanka i hula - hop pozwoliły na sprawdzenie zręczności uczniów.
Dopisała nam aura i dobry humor. Wzbogaceni o nowe doświadczenia, wiedzę i nagrody rzeczowe wróciliśmy do swoich domów.