logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586674
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
567
794
3116
17885
586674

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

 

 

 

 

 

 

 ,,Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać’’.         

                                                                                                       M. Twain

   Z okazji DEN w dniu 15.10.2018 r. odbyła się uroczysta akademia, w której uczniowie przedstawili z humorem życie szkoły zarówno w piosence jak i w scenkach teatralnych. Nie zabrakło też utworów muzycznych i wierszy o podniosłym charakterze. Akademia została przygotowana pod kierunkiem p. Wioletty Szcząchor - Romanowskiej i p. Elżbiety Kamińskiej, a występ szkolnego chóru i dekorację przygotowała p. Hanna Długołęcka.

   W tym wyjątkowym dniu za szczególne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie oświaty zostali nagodzeni nauczyciele: Srebrnym Krzyżem Zasługi - Małgorzata Nowakowska, Złotym Medalem za Długoletnią Służbę - Maria Szpojankowska, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę: Iwona Maria Gronczewska, Krzysztof Andrzej Truszczyński, Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę - Wioletta Zaporowicz, Medalem Komisji Edukacji Narodowej: Ewa Górska, Katarzyna Kuchalska, Katarzyna Pichola-Kwiatkowska, Kamila Radecka, Mariola Szcząchor, Elżbieta Stawińska, Anna Szymańczyk. Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymała Hanna Beata Długołęcka, Nagrodę Prezydenta: Marzena Bastek, Marcin Stępień, Anna Rzeczkowska – z ramienia Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali nauczyciele: Zbigniew Czajkowski, Marzena Czekałowska, Iwona Kołakowska, Iwona Kowalska, Danuta Romkowska, Elżbieta Stawińska, Lidia Symołon, Agata Tylińska, Patryk Wądołowski, Wioletta Zaporowicz oraz pracownicy administracji i obsługi: Ewa Auguścik, Ewa Giszczyńska, Waldemar Kleniewski.

 

Fotoreportaż red. Romana Nadaja z "Tygodnika Ciechanowskiego" z regionalnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Domu Polonii w Pułtusku. Wśród nagrodzonych, aż 13 nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ciechanowie.
 

http://www.tc.ciechanow.pl/fotoreportaz-1352-regionalny_dzien_edukacji_narodowej.html#/resources/image/fotoreportaze/big/1352/201810171213010.jpg