Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

,,Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać’’.

M. Twain

Z okazji DEN w dniu 15.10.2018 r. odbyła się uroczysta akademia, w której uczniowie przedstawili z humorem życie szkoły zarówno w piosence jak i w scenkach teatralnych. Nie zabrakło też utworów muzycznych i wierszy o podniosłym charakterze. Akademia została przygotowana pod kierunkiem p. Wioletty Szcząchor - Romanowskiej i p. Elżbiety Kamińskiej, a występ szkolnego chóru i dekorację przygotowała p. Hanna Długołęcka.

W tym wyjątkowym dniu za szczególne osiągnięcia i zasługi w dziedzinie oświaty zostali nagodzeni nauczyciele: Srebrnym Krzyżem Zasługi - Małgorzata Nowakowska, Złotym Medalem za Długoletnią Służbę - Maria Szpojankowska, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę: Iwona Maria Gronczewska, Krzysztof Andrzej Truszczyński, Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę - Wioletta Zaporowicz, Medalem Komisji Edukacji Narodowej: Ewa Górska, Katarzyna Kuchalska, Katarzyna Pichola-Kwiatkowska, Kamila Radecka, Mariola Szcząchor, Elżbieta Stawińska, Anna Szymańczyk. Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymała Hanna Beata Długołęcka, Nagrodę Prezydenta: Marzena Bastek, Marcin Stępień, Anna Rzeczkowska – z ramienia Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali nauczyciele: Zbigniew Czajkowski, Marzena Czekałowska, Iwona Kołakowska, Iwona Kowalska, Danuta Romkowska, Elżbieta Stawińska, Lidia Symołon, Agata Tylińska, Patryk Wądołowski, Wioletta Zaporowicz oraz pracownicy administracji i obsługi: Ewa Auguścik, Ewa Giszczyńska, Waldemar Kleniewski.