Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W ramach projektu ERASMUS + ” From the Past to the Future”, w dniach 09.10-13.10.2018 r przedstawiciele szkół partnerskich odwiedzili nasza szkołę. Tym razem było to spotkanie koordynatorów projektu i dyrektorów szkół z Rumunii, Hiszpanii, Turcji i Polski. Spotkanie miało na celu podsumowanie dotychczasowych działań w ramach projektu Erasmus oraz zaplanowanie przyszłych działań i spotkań. Nasi goście spotkali się z Prezydentem Miasta Ciechanowa, Panem Krzysztofem Kosińskim. Pan Prezydent przybliżył naszym gościom historię miasta, opowiedział o strukturze i systemie edukacji a także opowiedział o planowanych przyszłych inwestycjach na terenie miasta.

W kolejnych dniach odwiedziliśmy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie i Starówkę w Warszawie. W czwartek pojechaliśmy do Białowieży, żeby pokazać naszym partnerom Białowieski Park Narodowy oraz Rezerwat Pokazowy Żubra. Harmonogram spotkania był napięty ale nasi goście wyjechali pełni wrażeń oraz zachwytu nad pięknem polskiej przyrody. Cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda, mogliśmy więc podziwiać walory polskiej złotej jesieni w całej okazałości. Dla gości z Turcji był to pierwsze spotkanie z żubrem i łosiem.
W listopadzie uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wezmą udział w kolejnym spotkaniu w ramach projektu Erasmus, tym razem w Rumunii.