logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

367251
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
550
675
2674
7914
367251

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości6

W dniu 09.10.2018r. odbyła się konferencja zorganizowana przez MSCDN w Ciechanowie dla nauczycieli przedmiotow przyrodniczych pt. Niepodległa. Wybitni Polscy Uczeni Światu.
Uczniowie klasy 8c - Ania Wysocka, Kasia Przybyszewska, Maja Lewandowska oraz Karol Bugajewski, Olek Hernik z kl.3c gimnazjum promowali naszą szkołę przedstawiając inscenizację dotyczacą pracy naukowej Marii Skłodowskiej Curie.
Scenariusz został oparty na filmie, który przed laty był owocem pracy wychowanków p. Iwony Gronczewskiej - obecnie- dorosłych absolwentów Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie i wygrał Interdyscyplinarny Konkurs o Marii Skłodowskiej Curie, napisała Anna Wysocka. Przygotowania teatralne prowadziła Pani Ewa Garlińska. Przedstawienie wywarło dużo emocji wśród widowni, a my jesteśmy bardzo dumni z kreatywności i talentu naszych wspaniałych uczniów.