Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Zapraszamy do udziału w XVI edycji konkursu ekologicznego „Bądź świadomy – walcz ze smogiem!” adresowanego do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

Tegoroczna edycja nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego. Celem konkursu jest wykształcenie u dzieci i młodzieży indywidualnej odpowiedzialności za stan środowiska, uświadomienie konieczności podejmowania działań antysmogowych oraz promowanie działań mających na celu ochronę powietrza.
Uczniowie klas I-III mają wykonać plakat ekologiczny z hasłem, uczniowie klas IV-VI – komiks łączący w sobie część plastyczną i tekstową, natomiast uczniowie klas VII-VIII – wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki.

Wymagania dotyczące prac konkursowych:
Prace muszą ściśle dotyczyć tematyki Konkursu i spełniać następujące warunki:
 I grupa wiekowa – szkoły podstawowe, klasy I-III – plakat ekologiczny z hasłem, technika dowolna, format papieru A2 (lub zbliżony), praca dwuwymiarowa (płaska);
 II grupa wiekowa – szkoły podstawowe, klasy IV-VI – komiks łączący w sobie zarówno część plastyczną, jak i tekstową, technika dowolna;
 III grupa wiekowa – szkoły podstawowe, klasy VII-VIII – wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki, format papieru A4.

Prace należy złożyć do 25.10.19r.(czwartek):
Klasy I-III- p. Danuta Romkowska
Klasy IV-VI i VII-VIII- p. Małgorzata Nowakowska

Komisja Konkursowa I etapu (szkolnego) dokona oceny prac i wybierze tylko jedną pracę z każdej grupy wiekowej, która przejdzie do II etapu (regionalnego), a następnie do III etapu- powiatowego, gdzie wyłonieni zostaną laureaci oraz przyznane będą wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej.
Rozstrzygnięcie konkursu w grudniu 2018r.

Zapraszamy do udziału.
Szczegóły: