logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586698
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
591
794
3140
17909
586698

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

Zapraszamy do udziału w XVI edycji konkursu ekologicznego „Bądź świadomy – walcz ze smogiem!” adresowanego do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

Tegoroczna edycja nawiązuje do problemów związanych z jakością powietrza atmosferycznego. Celem konkursu jest wykształcenie u dzieci i młodzieży indywidualnej odpowiedzialności za stan środowiska, uświadomienie konieczności podejmowania działań antysmogowych oraz promowanie działań mających na celu ochronę powietrza.
Uczniowie klas I-III mają wykonać plakat ekologiczny z hasłem, uczniowie klas IV-VI – komiks łączący w sobie część plastyczną i tekstową, natomiast uczniowie klas VII-VIII – wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki.

Wymagania dotyczące prac konkursowych:
Prace muszą ściśle dotyczyć tematyki Konkursu i spełniać następujące warunki:
 I grupa wiekowa – szkoły podstawowe, klasy I-III – plakat ekologiczny z hasłem, technika dowolna, format papieru A2 (lub zbliżony), praca dwuwymiarowa (płaska);
 II grupa wiekowa – szkoły podstawowe, klasy IV-VI – komiks łączący w sobie zarówno część plastyczną, jak i tekstową, technika dowolna;
 III grupa wiekowa – szkoły podstawowe, klasy VII-VIII – wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki, format papieru A4.

Prace należy złożyć do 25.10.19r.(czwartek):
Klasy I-III- p. Danuta Romkowska
Klasy IV-VI i VII-VIII- p. Małgorzata Nowakowska

Komisja Konkursowa I etapu (szkolnego) dokona oceny prac i wybierze tylko jedną pracę z każdej grupy wiekowej, która przejdzie do II etapu (regionalnego), a następnie do III etapu- powiatowego, gdzie wyłonieni zostaną laureaci oraz przyznane będą wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej.
Rozstrzygnięcie konkursu w grudniu 2018r.

Zapraszamy do udziału.
Szczegóły:
https://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/ekokonkursy/art,33,xvi-edycja-konkursu-ekologicznego-badz-swiadomy-walcz-ze-smogiem.html