Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

W dniu 27 września absolwenci naszej szkoły Julia Drązkiewicz i Karol Lipiński uczestniczyli w XXIV posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży. Sejm Dzieci i Młodzieży to projekt edukacyjny skierowany do uczniów w wieku 13-17 lat, za którego realizację odpowiada Kancelaria Sejmu. Julia i Karol w zeszłym roku szkolnym zrealizowali projekt uczniowski, który pozwolił im na zakwalifikowanie się do programu. Z reguły posiedzenie odbywa się 1 czerwca, ale ze wzgledu na różne okoliczności posiedzenie przeniesiono na wrzesień. Głównym celem Sejmu Dzieci i Młodzieży jest promowanie postaw obywatelskich wśród młodych osób, przybliżenie im zasad funkcjonowania demokracji parlamentarnej, a także zachęcenie do podjęcia działań związanych z bieżącym tematem sesji. Gratulujemy Julce i Karolowi!