logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

586603
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
496
794
3045
17814
586603

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

zobacz nasze wiadomości22

W dniu 27 września absolwenci naszej szkoły Julia Drązkiewicz i Karol Lipiński uczestniczyli w XXIV posiedzeniu Sejmu Dzieci i Młodzieży. Sejm Dzieci i Młodzieży to projekt edukacyjny skierowany do uczniów w wieku 13-17 lat, za którego realizację odpowiada Kancelaria Sejmu. Julia i Karol w zeszłym roku szkolnym zrealizowali projekt uczniowski, który pozwolił im na zakwalifikowanie się do programu. Z reguły posiedzenie odbywa się 1 czerwca, ale ze wzgledu na różne okoliczności posiedzenie przeniesiono na wrzesień. Głównym celem Sejmu Dzieci i Młodzieży jest promowanie postaw obywatelskich wśród młodych osób, przybliżenie im zasad funkcjonowania demokracji parlamentarnej, a także zachęcenie do podjęcia działań związanych z bieżącym tematem sesji. Gratulujemy Julce i Karolowi!